Справа №3-2789/10
ПОСТАНОВА
Іменем України
04.10.2010 року м.Виноградів
Суддя Виноградівського районного суду Закарпатської області Леньо В.В., розглянувши матеріали, що надійшли з Виноградівського РВ ГУМВС України в Закарпатській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1
мешк. АДРЕСА_1
За ч.1 ст.191 КУпАП,
Встановив:
01.10.2010 року близько 11.00год. гр. ОСОБА_1 зберігав свою зброю, а саме НК гвинтівку ТОЗ 78-01, кал.5.6 № 0200618 в гаражному приміщенні, а не в сейфі, чим самим порушив вимоги ч.1 ст.191 КУпАП.
Правопорушник ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину визнав повністю, щиро кається.
Заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши адмінпротокол ЗА № 715798 від 01.10.2010 року та додані матеріали на 6 арк., суддя приходить до висновку, що вина ОСОБА_1 за ч.1 ст. 191 КУпАП – у порушенні громадянами правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів є доведеною.
Разом з тим, суддя, враховуючи особу порушника, його щире каяття, та беручи обставини по справі, зважаючи на мету адміністративного стягнення, вважає, за справедливе накласти на ОСОБА_1 адмінстягнення за ч.1 ст.191 КУпАП у вигляді штрафу та без вилучення зброї.
Керуючись ст.ст.283-285 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адмінправопорушення передбаченого ч.1 ст.191 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 51 (п’ятдесят одна) гривня, - в дохід держави..
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Закарпатської області протягом десяти днів з дня винесення постанови, через даний місцевий суд.
Суддя : Леньо В.В.