Судове рішення #11432332

Справа 3 – 238

2010 року

П О С Т А Н О В А

    09 серпня 2010  року Суддя Катеринопільського районного суду Черкаської області Зінченко М.Г. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Катеринопільського району про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого АДРЕСА_1, за ст. 122 ч. 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

В С Т А Н О В И В:

    ОСОБА_1 26.05.2010 року в м. Київ о 1520 керував транспортним засобом  "Богдан", номерний знак НОМЕР_1, здійснив стоянку під кутом, чим створив перешкоду в русі іншим учасникам дорожнього руху.

        Вина правопорушника в суді підтверджена повністю зібраними на нього матеріалами цієї справи і в його діях вбачається склад правопорушення, передбачений  ст. 122 ч. 3 КУпАП.

Керуючись ст.ст. 122 ч. 3, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 піддати штрафу 510 (п’ятсот десять) грн.

Дана постанова може бути оскаржена до Черкаського апеляційного суду протягом 10 днів з дня її винесення.      

   

                       Суддя

Катеринопільського районного суду                                     М.Г. Зінченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація