Судове рішення #11440470

печерський районний суд міста києва

Справа №3-2459-1/10

ПОСТАНОВА

Іменем України

20 жовтня 2010 року суддя Печерського районного суду  м. Києва Ісаєвська О.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві адміністративний матеріал, який надійшов з ВДАІ з обслуговування адміністративної території Печерського району та автомобільно-технічної інспекції підпорядкованого УДАЇ ГУМУС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1,

за ч. 1 ст. 130 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

 Громадянка ОСОБА_1 02.10.2010 року о 02 год. 30 хв. в м. Києві по вул. Комарова, керувала транспортним засобом, автомобілем «Опель», держаний номерний знак НОМЕР_1, з явними ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю із порожнини рота, нестійка хода, тремтіння рук). Від проходження медичного огляду, в установленому Законом порядку, відмовилася у присутності двох свідків, чим порушив п. 2.5. Правил дорожнього руху України.

Отже, в діях водія ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП.

ОСОБА_1  в судовому засіданні вину  визнала в повному обсязі.

Адміністративним правопорушенням визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.  

Відповідальність за ч.1 ст. 130 КУпАП настає в разі керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

 Винуватість у скоєні правопорушення повністю підтверджується зібраними по справі доказами, а саме :

-   -     даними протоколу про адмінправопорушення від 02.10.2010 року,

-   -     даними протоколу огляду і затримання транспортного засобу від 02.10.2010 року.

    Обираючи вид адміністративного стягнення у вчиненому, суд враховує особу правопорушника, характер вчиненого правопорушення, і приходить до висновку про доцільність застосування до ОСОБА_1 стягнення у вигляді штрафу.

             Враховуючи, що гр. ОСОБА_1 скоїла адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1. ст. 130 КпАП України  та  керуючись ст.ст. 283, 284  КпАП України, -

П О С Т А Н О В И В :

      Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення,  передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП та накласти на неї стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 2550 (дві тисячі п'ятсот п'ятдесят) грн. 00 коп.    

          Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Відповідно до ч.1 ст.307 КУпАП, штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніш як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

Згідно ст.308 КУпАП, у разі несплати правопорушником штрафу у вказаний строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби та з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КУпАП.

Строк пред’явлення до виконання постанови 3 (три) місяці згідно Закону України “Про виконавче провадження”.

            Суддя                                                                       О.В. Ісаєвська

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація