Судове рішення #11449177

                                                             

                   

                                                     

ЗАОЧНЕ    РІШЕННЯ

Іменем України

20 жовтня 2010 року                                                                         Справа № 2-1103/10 р.

 

Козятинський міськрайонний суд  Вінницької обл.

В складі головуючого судді   Слободяного О.Є.

при секретарі                           Пясковській Н.А.,

                розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Козятині Вінницької обл. цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про стягнення аліментів,-

ВСТАНОВИВ:

     Позивачка ОСОБА_1 просить стягувати з відповідача аліменти на утримання дітей, в розмірі  1/3 частини зі всіх видів його заробітку, але не менше 30 % прожиткового мінімуму  щомісячно, для дитини відповідного віку, до досягнення дитиною повноліття. Позивачка посилається  на те, що 20 липня 1999 року вона уклала шлюб з відповідачем, від спільного проживання мають двоє дітей: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2,які проживають з нею і знаходяться на її утриманні. Відповідач не надає належної матеріальної допомоги для нормального фізичного і духовного розвитку дитини. В судовому засіданні позивачка позов підтримала.

Відповідач в судове засідання не з’явився, хоча про час, місце та дату розгляду справи був належним чином повідомлений про, що свідчить розписка (а.с.12).

Заслухавши позивачку, дослідивши письмові докази, суд вважає, що позов необхідно задовільнити. Судом встановлено, що сторони 20 липня 1999 року  уклали шлюб, зареєструвавши його по актовому запису № 07 у Вівсянецькій сільської ради Козятинського району Вінницької області ( а.с.4). Від спільного проживання  ІНФОРМАЦІЯ_1 народився син ОСОБА_3 ( а.с.5),ІНФОРМАЦІЯ_2  народився син ОСОБА_4 (а.с.6) Діти проживають з позивачкою і знаходиться на її утриманні( а.с.7). Відповідач працездатний, інших утриманців  не має, має змогу надавати матеріальну допомогу, проте в добровільному порядку таку допомогу не надає, тому право позивачки порушено і підлягає захисту за судовим рішенням.

Правовідносини, які склались між сторонами, відповідають вимогам ст. 180 СК України, згідно з якою батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Відповідно до ст. 182 ч.2 СК України , мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини  відповідного віку.

             Керуючись ст. ст. 180, 182, 183 Сімейного кодексу України, ст. ст.  212 -215 ЦПК України, суд, -  

ВИРІШИВ:

 Позов задоволити.

 Стягнути з ОСОБА_2  на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дітей : сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі 1/3 частини зі всіх видів заробітку (доходу) відповідача,  але не менше 30% прожиткового мінімуму для  дитини відповідного віку, до досягнення  дитиною  повноліття. Стягнення аліментів проводити, починаючи з 10 серпня 2010 року.

    Стягнути з ОСОБА_2 51  ( п’ятдесят одну) грн. державного мита на користь держави та   120 (сто двадцять) грн. за інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи. Сягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 60  (шістдесят) грн. за надання правової допомоги.                        

Апеляційна скарга може бути подана до апеляційного суду Вінницької обл. через Козятинський міськрайсуд протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом 10 днів з дня отримання копії рішення. Заява про перегляд заочного рішення може бути подана протягом 10 днів з дня отримання його копії.

.    Суддя – підпис

З оригіналом згідно:

                                                 Суддя

                                                                                        Секретар

                                                       

                                                                                                   

                   

                                                                 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація