Судове рішення #11458563

                                                                                                                  Справа № 3-916/10

  ПОСТАНОВА

                                                                   ІМЕНЕМ        УКРАЇНИ

    01 жовтня 2010  року                                                                                        м. Олевськ

      Суддя Олевського районного суду Житомирської області  Волощук В.В., розглянувши матеріали, які надійшли з  ДПІ у Олевському районі Житомирської області   про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  жительку АДРЕСА_1,  громадянку України,  головного бухгалтера  ТОВ „Діброва ЛХЗ”,  раніше  адміністративному стягненню не піддавалася,

    у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

            В С Т А Н О В И В :

    31.08.2010 року  при здійсненні ДПІ у Олевському районі документальної перевірки ТОВ «Діброва ЛХЗ», яке розміщується в м. Олевськ  вул. Зої Космодем’янської , 44  Житомирської області  виявлено, що ОСОБА_1, яка  працює на посаді головного бухгалтера  ТОВ „Діброва ЛХЗ”,   допустила заниження податку на додану вартість у сумі 47676 грн.,  заниження податку на прибуток у сумі 4501 грн., встановлено понадлімітну суму в розмірі 4051,27 грн. згідно акту перевірки № 11/23-01/34546780 від 31.08.2010 року,    чим порушено вимоги п.п. 5.3.9 п. 5.3 ст. 5 ЗУ „Про оподаткування прибутку підприємств”, п.п. 4.1 ст. 4 , п.п. 7.3.1 п. 7.3, п.п. 7.4.4 п. 7.4 ст. 7 ЗУ «Проподаток на додану вартість», п. 2.3 Положення «Проведення касових операцій у національній валюті в Україні».

    В судовому засіданні ОСОБА_1 свою винність у вчиненому правопорушенні визнала повністю та у  вчиненому щиро розкаялася.

   

    Крім того, факт вчинення правопорушення підтверджується наступними доказами: протоколом про адміністративне правопорушення, довідкою  про результати  перевірки.

    Таким чином, аналізуючи всі зібрані по справі докази в їх сукупності,  вважаю, що винність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності - ОСОБА_1,   повністю та об’єктивно знайшла своє підтвердження в ході судового засідання.

Дії особи, яка притягується до адміністративної відповідальності - ОСОБА_1,         кваліфікуються  за ч.1 ст.163-1 КУпАП, як   порушення порядку ведення податкового обліку.

Призначаючи ОСОБА_1 адміністративне стягнення за вчинене адміністративне правопорушення, у відповідності до ст.33 КУпАП, враховую характер вчиненого адміністративного правопорушення, особу правопорушниці, ступінь її винності у вчиненому правопорушенні,  майновий стан та обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.

Обставиною, що пом’якшує відповідальність ОСОБА_1  за вчинене адміністративне правопорушення у відповідності до ст.34 КУпАП, є щире розкаяння винної у вчиненому правопорушенні.

Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 за вчинене адміністративне правопорушення у відповідності до ст.35 КУпАП, не встановлено.

 

Визначаючи вид та міру адміністративного стягнення ОСОБА_1 ,   приходжу до висновку про необхідність застосування до ОСОБА_1 ст. 27 КУпАП і на підставі  викладеного обираю їй  адміністративне стягнення в межах санкції ч.1  ст.163-1 КУпАП, за якою вона притягується до адміністративної відповідальності  у виді  штрафу.

    На підставі наведеного та керуючись ст. 27, ч.1 ст. 163-1, ст.ст. 283, 284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя -

 

    П О С Т А Н О В И В :

      Визнати ОСОБА_1  винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на неї  адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі  85 (вісімдесят п’ять ) гривень.

Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено до апеляційного суду Житомирської області через Олевський районний суд Житомирської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

   

                                   Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація