Судове рішення #11461292

Справа №2а-3601

2010 рік

УХВАЛА

19 жовтня 2010 року Ворошиловський районний суд м. Донецька у складі:

головуючого: судді Князькова В.В.

при секретарі: Щукіній О.В.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Донецьку справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі м.Донецька про перерахунок надбавки до пенсії як інваліду війни, суд -

ВСТАНОВИВ:

01.10.2010 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі м.Донецька про перерахунок надбавки до пенсії як інваліду війни.

В судове засідання представник відповідача надав копію про відкриття провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі м.Донецька про перерахунок надбавки до пенсії як інваліду війни, яка знаходиться на розгляді у судді Орєхова О.І.

Просив залишити дану позовну заяву без розгляду, оскільки наявний спір між тими самими сторонами про той самий предмет і з тих самих підстав.

 Враховуючи наведене та керуючись п.3 ч.1 ст. 155 КАС України, суд-

УХВАЛИВ:

Справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі м.Донецька про перерахунок надбавки до пенсії як інваліду війни – залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена наступним чином: апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Апеляційного суду Донецької області через даний суд протягом 5 днів після проголошення ухвали.

Ухвала надрукована в нарадчій кімнаті в одному примірнику.

Суддя Ворошиловского районного суду

 м.Донецька                                                                                                     Князьков В.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація