Судове рішення #1146306
Справа № 3-23/07

Справа № 3-23/07

ПОСТАНОВА

«17» січня 2007р. Суддя Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області Мринський М.М., розглянувши матеріали справи, яка надійшла від ДАІ УМВС України М.Дніпропетровськ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця м.Жовті Води Дніпропетровської області, громадянина України, не працюючого, проживаючого АДРЕСА_1

-за ст. 122 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ.

13.12.2006 року о 17.30 год водій ОСОБА_1. керуючи автомобілем «Шкода» д/з НОМЕР_1на а/д Київ-Луганськ-Ізварино на 473 км. перевищив швидкість руху встановлену знаком 3.29 «Обмеження максимальної швидкості 50 км/год», рухався зі швидкістю 73 км/год, перевищив швидкість руху на 23 км/год, чим порушив п.12.9 (б) ПДР України, чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 122 ч.І КУпАП.

Керуючись ст. ст. 283, 284 КупАП, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.  122 ч.  1 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у виглядіртрафу у розмірі 17 гривень на користь держави. Постанова апеляціішому оскарженню не підлягає, але може бути опротестована прокурором.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація