Судове рішення #11522523

Справа № 2-4404/10

   

У Х В А Л А

20 жовтня 2010 року                                                                      м. Чернігів

 

Деснянський районний суд міста Чернігова у складі:

головуючого – судді Харечко Л.К.,

при секретарі Ніцай М.С.,

з участю позивача, представника позивача ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Чернігова про визнання дій неправомірними, зобов’язання вчинити певні дії,

в с т а н о в и в:

11.05.2010 року позивач звернувся до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Чернігова про визнання дій неправомірними щодо відмови в перерахунку пенсії та додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю у  відповідності до ст. 50, ч. 4 ст.54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та зобов’язання провести перерахунок державної пенсії в розмірі 8 мінімальних пенсій за віком, а також зробити перерахунок додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю в розмірі 50 % мінімальної пенсії за віком, виходячи з мінімальної пенсії за віком 498 грн. та здійснити відповідні виплати, починаючи з 11.05.2007 року.

Рішенням Конституційного Суду України № 19-рп/2010 від 09.09.2010 року у справі за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» визнано неконституційним положення цього Закону щодо віднесення справ, пов’язаних із соціальними виплатами до підвідомчості загальних судів, які повинні були розглядати такі справи в порядку цивільного судочинства.

В зв’язку з прийняттям вищевказаного рішення позивач та його представник не заперечують проти закриття провадження по справі.

Відповідач до суду не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся у встановленому законом порядку. До суду від представника відповідача надійшли заперечення на позов, справу просить розглянути у його відсутність.

Заслухавши пояснення позивача та його представника, виходячи з правових позицій сформульованих в рішенні Конституційного Суду України та положень статті 15 ЦПК України, статті 18 КАС України, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що даний спір відноситься до компетенції адміністративного судочинства.

У відповідності до п. 1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства, а тому провадження по даній справі підлягає закриттю.

Керуючись п. 1 ч. 1 ст. 205  ЦПК України,  суд,

у х в а л и в:

провадження по справі за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Чернігова про визнання дій неправомірними, зобов’язання вчинити певні дії - закрити.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Чернігівської області.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:                      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація