Справа № 3- 1106/10
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 серпня 2010 року м. Білогірськ
Суддя Білогірського районного суду Автономної Республіки Крим Борісенко Є.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Білогірського РВ ГУ МВС України в АР Крим про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, непрацюючою, що проживає за адресою: АДРЕСА_1;
за ч.1ст. 164 КУпАП,
В С Т А Н О В И В:
відносно ОСОБА_1 05.08.2010 року був складений протокол про адміністративне правопорушення про те, що він 05 серпня 2010 року, на вул.. Луговій у с. Новожилівка , здійснювала господарську діяльність, яка пов’язана з роздрібною торгівлею продовольчих та непродовольчих товарі без наявності документів дозвільного характеру, а саме: торгівельного патенту, а також без реєстрації в органах державної влади як суб’єкта господарювання.
Провина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 05.08.2010 року, рапортом робітника міліції, протоколом огляду та вилучення від 05.08.2010 року, поясненнями ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 ОСОБА_7, ОСОБА_8
Таким чином, приходжу до висновку, що ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, яке передбачене ч.1 ст.164 КУпАП - провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання, без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону та без одержання дозволу.
У відповідності до ст.ст. 34,35 КУпАП обставин, що пом’якшують, або обтяжують відповідальність ОСОБА_1 не вбачаю.
При визначенні розміру адміністративного стягнення, з урахуванням характеру скоєного правопорушення, особи ОСОБА_1 , вважаю можливим застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі – 340 гривень, який передбачений санкцією ч.1 ст. 163-4 КУпАП без конфіскації предметів торгівлі.
На підставі ч.1ст. 164 КУпАП та керуючись ст.ст. 9, 34, 35,221, 268, 283, 284 КУоАП,
П О С Т А Н О В И В:
притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 164 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 (триста сорок) гривень без конфіскації предметів торгівлі.
Штраф підлягає сплаті в п’ятнадцятиденний строк зі дня отримання копії постанови в закладі банка на розрахунковий рахунок 31113106700067 держбюджет Білогірського району код 21081100 МФО 824026 КОД ЄДРПОУ 34740761 банк ГУДК в АРК м. Сімферополь.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесений протест прокурора до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим протягом десяти днів з дня винесення постанови через Білогірський районний суд АР Крим.
Постанова набирає чинності після закінчення строку для подання апеляційної скарги або протесту прокурора.
Суддя: /підпис/ З оригіналом згідно.
Постанова набрала законної сили 31.08.2010 року.
Суддя : Є.В. Борісенко Секретар:
- Номер: 3/445/531/15
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1106/2010
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Борісенко Євген Валентинович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.09.2015
- Дата етапу: 10.09.2015