Судове рішення #11548760

                     Справа № 2 – 149/10

        УХВАЛА

          ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

про прийняття відмови від частини позовних вимог

та закриття провадження

18 жовтня 2010 року Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі:

головуючого – судді Дурасової Ю.В.,

при секретарі – Крутій Ю.В.,

за участю:

позивача за первісним позовом (відповідача за зустрічним позовом) – ОСОБА_1, її представника ОСОБА_2;

відповідача за первісним позовом (позивача за зустрічним позовом) – ОСОБА_3, її представника ОСОБА_4;

 третьої особи без самостійних вимог – ОСОБА_5,      

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кривому Розі цивільну справу за первісним позовом позивача ОСОБА_1 до відповідача ОСОБА_3, третя особа без самостійних вимог на стороні позивача ОСОБА_5, Саксаганський відділ паспортної реєстрації та міграційної роботи м. Кривого Рогу, залучений                  у справу Орган опіки і піклування виконкому Саксаганської районної у місті Кривому Розі Ради про усунення перешкод у праві власності та стягнення матеріальної шкоди та зустрічним позовом ОСОБА_3 до відповідача ОСОБА_1, третя особа без самостійних вимог ОСОБА_5 про вселення та усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням, суд, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду знаходиться вказана справа.

В судовому засіданні представник позивача за зустрічним позовом ОСОБА_4 оголосила клопотання позивача за зустрічним позовом ОСОБА_3 про відмову від частини позовних вимог, а саме: вселення її у квартиру АДРЕСА_1 та усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням, в іншій частині зустрічний позов підтримує. Крім того, відповідач за первісним позовом ОСОБА_3 визнала змінені позовні вимоги позивача за первісним позовом ОСОБА_1 в частині стягнення з неї матеріальної шкоди в сумі 1000грн.

В судовому засіданні відповідно до ч. 2 ст. 174, ч. 3 ст. 206 ЦПК України позивачу за зустрічним позовом та її представнику роз’яснено наслідки відмови від частини позовних вимог,                 а саме, у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається. Наявність ухвали про закриття провадження у зв'язку з прийняттям відмови позивача від позову не позбавляє відповідача в цій справі права на звернення до суду за вирішенням цього спору.

Наслідки відмови від позовних вимог позивачу за зустрічним позовом та її представнику зрозумілі.

Вислухавши учасників процесу, дослідивши матеріали справи суд вважає відмову від частини позовних вимог обґрунтованою, такою, що не суперечить закону і не порушує прав                        та інтересів інших осіб, тому підлягає задоволенню.

Згідно п. 3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Підстав для неприйняття судом відмови від частини позовних вимог судом не встановлено.

Приймаючи відмову від частини  позовних вимог, керуючись ст. ст. 11, 31, 205, 206, 209-210 ЦПК України, суд –

УХВАЛИВ:

Відмову позивача за зустрічним позовом ОСОБА_3 від частини позовних вимог за первісним позовом позивача ОСОБА_1 до відповідача ОСОБА_3, третя особа без самостійних вимог на стороні позивача ОСОБА_5, Саксаганський відділ паспортної реєстрації та міграційної роботи м. Кривого Рогу, залучений                    у справу Орган опіки і піклування виконкому Саксаганської районної у місті Кривому Розі Ради про усунення перешкод у праві власності та стягнення матеріальної шкоди та зустрічним позовом ОСОБА_3 до відповідача ОСОБА_1, третя особа без самостійних вимог ОСОБА_5 про вселення та усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням – прийняти.

Провадження у справі в частині вимоги позивача за зустрічним позовом ОСОБА_3 щодо вселення її у квартиру АДРЕСА_1 та усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням – закрити, у зв’язку з відмовою позивача                   за зустрічними позовом від частини позовних вимог.

Розглядати справу в межах усунення перешкод неповнолітнім дітям ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та ОСОБА_8, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження,                           у користуванні житлом за адресою: АДРЕСА_1 –                   за місцем реєстрації їх батька ОСОБА_5.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга протягом п’яти днів з дня її проголошення               в порядку ст. 295 ЦПК України шляхом подачі через суд першої інстанції, який постановив ухвалу.

У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя                                             Ю.В. Дурасова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація