Судове рішення #11553222

                                        Справа №2-837/10р.

                                             

ТАТАРБУНАРСЬКИЙ  РАЙОННИЙ СУД  ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 жовтня 2010 року Татарбунарський районний суд Одеської області у складі:

головуючого- судді                          Сивоконь Т.І.

при секретарі                               Комерзан Л.І.          

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Татарбунари цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

                   В С Т А Н О В И В:

Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказуючи на те, що 21 липня 1995 року вона зареєструвала шлюб з відповідачем по справі у відділі реєстрації актів громадянського стану Татарбунарського району Одеської області, про що було зроблено актовий запис за №44. Даний шлюб для сторін первинний, від якого у них народилися діти: син - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.  

    Позивачка вважає, що їх сім’я остаточно розпалася, тому що відповідач зловживав спиртними напоями, не працював та не піклувався про матеріальне забезпечення сім’ї, тому між ними часто виникали сварки, спільне проживання сторони припинили в квітні 2009 року. Подальше життя та збереження сім’ї неможливе, тому вона просить розірвати шлюб у судовому порядку.

Позивачка надала до судового засідання заяву про можливість слухання справи у її відсутності, позов підтримала.

Відповідач надав до суду заяву про можливість розгляду справи у його відсутності, проти позову не заперечував, згоден на розірвання шлюбу.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення по справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього ж Кодексу, яка передбачає, що у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Дослідивши матеріали справи та згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

    Зі свідоцтва про одруження /а.с.4/ вбачається, що 21 липня 1995 року був укладений шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, який був зареєстрований відділом реєстрації актів громадянського стану Татарбунарського району Одеської області, актовий запис №44.

Відповідно до ст.112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання  шлюбу,  якщо  буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило  б інтересам  одного з них,  інтересам  їхніх  дітей,  що мають істотне значення.    

У судовому засіданні встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам обох сторін, у зв’язку з чим суд вважає, що шлюб має бути розірваний.  

Керуючись ст.112 Сімейного Кодексу України, ст.58-60, 213, 215 ЦПК України, суд,

                                                                                  В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.

    Розірвати шлюб, зареєстрований 21 липня 1995 року відділом реєстрації актів громадянського стану Татарбунарського району Одеської області, актовий запис за №44, між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, які мають двох неповнолітніх дітей.

    Після розірвання шлюбу ОСОБА_1 залишити дошлюбне прізвище «Лукіна».

    Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави при реєстрації розірвання шлюбу державне мито в розмірі 17 грн., ОСОБА_1 від сплати судових витрат звільнити.

    Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через Татарбунарський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.    

     

     

            Суддя                 Сивоконь                      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація