Судове рішення #1159432

            Справа№1-28,

            2007 рік

ПОСТАНОВА

 

22 березня 2007 року                              Диканський районний суд Полтавської області у складі:

головуючої                                - судді Щабельської І.В.

при секретарі                            -            Моргуновій В.В.

за участю прокурора -                           Рощепи Я.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду смт. Диканька кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1та ОСОБА_2за ст.ст. 27 ч.2,162 ч.1 КК України, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

У судове засідання Диканського районного суду на 09 год. 00 хв. 22 березня 2007 року викликалися підсудні ОСОБА_1 та ОСОБА_2

Підсудна ОСОБА_2 в судове засідання повторно не з'явилася та не була доставлена примусовим приводом.

Враховуючи, що розгляд даної кримінальної справи за відсутності підсудної ОСОБА_2 неможливий, суд приходить до висновку про необхідність її примусового приводу.

На підставі викладеного, керуючись ст. 288 КПК України, -

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Розгляд даної кримінальної справи відкласти на 09 год. 00 хв. 02 квітня 2007 року, викликавши всіх учасників у судове засідання на вказаний час.

Підсудну ОСОБА_2, 1985 року народження, яка може проживати в с. Михайлівка Диканського району Полтавської області або с. Ганжі Решетилівського району Полтавської області доставити у судове засідання на вказані дату та час примусовим приводом.

Виконання вказаної постанови доручити працівникам Диканського РВ УМВС України

в Полтавській області.

                                                                                   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація