Судове рішення #1161730
Справа № 2- 3 61 /2007р

                                                      Справа № 2- 3 61 /2007р.

 

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі.

 

17 квітня 2007 року                                                                                м.Борислав

 

Суддя Бориславського міського суду Львівської області Посисень Л.М., перевіривши виконання вимог ст. ст. 107-122 ЦПК України;, у цивільній справі за позовом ОСОБА_1до Бориславської міської ради про визнання права власності на самочинно реконструйоване нерухоме майно.

 

ВСТАНОВИВ:

 

Обставин зазначених у ч. 2 ст. 122 ЦПК України не виявлено.

Керуючись ст.ст. 127-130 ЦПК України, -

 

УХВАЛИВ:

 

Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Бориславської міської ради про визнання права власності на самочинно реконструйоване нерухоме майно та призначити попереднє судове засідання на 10 год. 30 хв. 08 травня 2007 року.

Запропонувати відповідачу до вказаного строку подати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати ообам, які

беруть участь у справі.                                                                               

Одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі відповідачу надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Попереднє судове засідання провести за участю сторін.

  • Номер: 6/132/111/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-361/2007
  • Суд: Калинівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Посисень Л.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.08.2016
  • Дата етапу: 09.08.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація