Судове рішення #1162293
Справа № 2-о-46/07

 

                                                                                                                           Справа № 2-о-46/07

                                              Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                                         

І М Е Н Е М                 У К Р А Ї Н И

10  жовтня  2007  року                                   Хорольський районний суд  Полтавської області

в складі  :  головуючого судді -  Миркушіної Н.С.

                  при секретарі -     Пойда Т..М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду  в місті Хоролі справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документа,

                                                                В С Т А Н О В И В :

            Заявник ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документа.

            В заяві вказував, що він , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець с.Солов'ї Лучинського району Житомирської області , житель с.Шишаки Хорольського району Полтавської області.

            10 квітня 1968 року була оформлена його трудова книжка, в якій правильно було записано його прізвище, ім'я та по батькові, ОСОБА_1, коли він був прийнятий на роботу в Бехівський будівельний комбінат № 3 тресту «Укрелеватормлинбуд» в Житомирській області.

            Заявник вказував , що з серпня місяця 1980 року по листопад місяць 1986 року він працював у вагонному депо «Коростень» Південно-західної залізниці. У відділі кадрів цього вагонного депо помічником начальника відділу кадрів було зроблено виправлення в написанні прізвища заявника в трудовій книжці, а саме «ІНФОРМАЦІЯ_2» ОСОБА_1. Виправлення було зроблено на підставі свідоцтва про його народження серія НОМЕР_1, виданного Солов'ївською сільською радою Лучинського району Житомирської  області. Як було з'ясовано пізніше, в цьому свідоцтві також було зроблено неправильно написання його прізвища - «ІНФОРМАЦІЯ_2».

            Заявник вказував, що відповідно до свідоцтва про його народження, яке видано повторно Солов'ївською сільрадою Лучинського району Житомирської області від 10 червня 1992 року серія НОМЕР_2, правильно записано його прізвище «ОСОБА_1». У свідоцтві про його народження батьками записані, відповідно, батько, ОСОБА_2, і мати, ОСОБА_3.

            Заявник вказував, що він звернувся в Управління Пенсійного фонду України в Хорольському районі Полтавської області з відповідними документами для оформлення і призначення пенсії за віком, але йому було роз'яснено , що необхідно в судовому порядку встановити факт належності правовстановлюючого документа - трудової книжки від 10.04.1968 року на ім'я ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_1, так як в паспорті НОМЕР_3, виданному Хорольським РВ УМВС України в Полтавській області 18.02.1998 року, його прізвище - ОСОБА_1.

            Заявник просив встановити факт належності йому ,ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  правовстановлюючого документа - трудової книжки , виданої 10 квітня 1968 року на ім'я  ІНФОРМАЦІЯ_2 .

            В судовому  засіданні заявник  ОСОБА_1  заявлені вимоги підтримав.

В судовому  засіданні  представник заінтересованої особи  , управління Пенсійного фонду України в  Хорольському  районі , Прокопенко Віра Сергіївна  не заперечувала  проти  вимог, заявлених ОСОБА_1

В судовому засіданні свідок ОСОБА_4 показала, що вона є дружиною заявника ОСОБА_1. , що  правильним написанням прізвища його є ОСОБА_1 і що трудова книжка, видана 10 квітня 1968 року, в якій зроблено виправлення в написанні прізвища ОСОБА_1 на ІНФОРМАЦІЯ_2 , належить дійсно ОСОБА_1.

            Той факт, що  трудова книжка, видана 10  квітня 1968 року на ім'я  ІНФОРМАЦІЯ_2  , належить заявнику  ОСОБА_1 , в судовому засіданні підтвердився :

              -   письмовим підтвердженням свідка ОСОБА_5,ІНФОРМАЦІЯ_3, в якому вона вказала, що працювала разом із заявником у Бехівському БК № 3 Коростеньського району Житомирської області в 1971 році і що при оформленні трудової книжки заявника було допущено помилку в написанні його прізвища - ІНФОРМАЦІЯ_2 замість ОСОБА_1 ;

-    ксерокопіями  аркушів паспорта заявника, виданного на ім'я ОСОБА_1 ;

-    ксерокопією свідоцтва про народження заявника серія  НОМЕР_2, виданного повторно,в якому його прізвище вказано як ОСОБА_1 ;

-    ксерокопією свідоцтва  про одруження  заявника і ОСОБА_4  серія НОМЕР_4, в якому його прізвище записано як ОСОБА_1;

-    ксерокопіями аркушів військового квитка заявника серія НОМЕР_5, в якому його прізвище записано як ОСОБА_1 ;

-    ксерокопією довідки про заробітну плату для обчислення пенсії, виданої вагонним депо «Костень», в якому працював заявник,  від 11.09.2007 року за № 1080 , в якій прізвище заявника вказаноо як  ОСОБА_1 ;

-    ксерокопією аркушів трудової книжки від 17.01.1991 року, в якій прізвище заявника записано як ОСОБА_1 ;

-    ксерокопією свідоцтва про народження дочки заявника, ОСОБА_6 серія НОМЕР_6.   

                 Суд,заслухавши показання заявника, представника заінтересованої особи,свідка, дослідивши вищевказані матеріали справи, а також ксерокопії аркушів трудової книжки, виданої 10.04.1968 року на ім'я ІНФОРМАЦІЯ_2, давши належну оцінку всім зібраним по справі доказам в їх сукупності, приходить до висновку, що  заявлені вимоги ОСОБА_1. підлягають задоволенню . Є всі підстави встановити, що трудова книжка,видана 10.04.1968 року на ім'я ІНФОРМАЦІЯ_2,ІНФОРМАЦІЯ_1,  належить заявнику  ОСОБА_1, а виправлення в ній прізвища заявника ОСОБА_1 на ІНФОРМАЦІЯ_2 зроблено неправильно.

                На підставі вищенаведеного та керуючись ст. ст.  10, 60, 212, 213,215 ,234,235,256-259 ЦПК України, суд

Р І Ш И В :

 

                 Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документа задоволити .

                 Встановити факт належності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрованому за адресою : село Шишаки Хорольського району Полтавської області, правовстановлюючого документа - трудової книжки, виданої 10 квітня 1968 року на ім'я  ІНФОРМАЦІЯ_2 , що ця трудова книжка  дійсно належить ОСОБА_1.

                Протягом десяти днів з дня проголошення  рішення суду  може бути подана заява про його апеляційне оскарження у судову  палату по цивільних справах апеляційного суду Полтавської області через Хорольський районний суд. Протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження на рішення суду подається апеляційна скарга.

 

                                                                    Головуючий  :

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація