справа №2н-463/10
УХВАЛА
18.10.2010 року м. Львів
Суддя Франківського районного суду м. Львова Козюренко Р.С., вивчивши матеріали заяви Приватного акціонерного товариства «МТС Україна» про видачу судового наказу про стягнення боргу з ОСОБА_1, -
в с т а н о в и в:
заявник звернувся до суду із заявою видачу судового наказу про стягнення боргу.
Відповідно до вимог ч.1 ст.100 ЦПК України, суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, якщо справа не підсудна цьому суду.
Разом з тим, згідно вимог ст.97, ч.1 ст.109 ЦПК України, позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Відтак, з матеріалів заяви вбачається, що боржник проживає за адресою: АДРЕСА_1.
Зважаючи на вищенаведене, вважаю, що заяву слід повернути заявнику для звернення у відповідний районний суд, оскільки така не підсудна Франківському районному суду м. Львова.
З наведених міркувань та керуючись ст.ст. 100, 121 ЦПК України,-
у х в а л и в:
відмовити у прийнятті заяви Приватного акціонерного товариства «МТС Україна» про видачу судового наказу про стягнення боргу з ОСОБА_1 та повернути таку заявнику.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали .
Суддя Козюренко Р.С.