Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1164670904

Єдиний унікальний номер 361/2694/24

Номер провадження 2/728/393/24




У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі


23 травня 2024 року місто Бахмач


Бахмацький районний суд Чернігівської області у складі:

головуючого судді - Пархоменко П.І.

перевіривши виконання вимог статей 175-177, 185-187 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК) по справі:


за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Кредит-Капітал", місцезнаходження вулиця Смаль-Стоцького, б. 1, корпус 28, 3-й поверх м. Львів, індекс 79029,

до

відповідача ОСОБА_1 , місце проживання АДРЕСА_1 , місце реєстрації АДРЕСА_2 ,


предмет та підстави позову про стягнення заборгованості за кредитним договором,-


у с т а н о в и в:


1. Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Кредит-Капітал" звернулося з позовною заявою до ОСОБА_1 з вимогою про стягнення заборгованості за кредитним договором.


2. Ухвалою Броварського міськрайонного суду Київської області від 1 квітня 2024 рокузазначена позовна заява для розгляду за підсудністю передана до Бахмацького районного суду Чернігівської області.


3. Відповідно до статті 32 ЦПК спори між судами про підсудність не допускаються. Справа передана з одного суду до іншого повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.


3. Позовна заява по формі і за своїм змістом відповідає вимогам статті 175 ЦПК; до позовної заяви додано її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, додано документи, що підтверджують сплату судового збору у встановленому порядку і розмірі  (стаття 177 ЦПК); справа відноситься до юрисдикції загальних судів та підсудна Бахмацькому районному суду Чернігівської області (статті 19, 27 ЦПК); підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення заяви (стаття 185 ЦПК) та відмови у відкритті провадження у справі (стаття 186 ЦПК) немає.


4. Враховуючи положення статті 274 ЦПК розгляд справи необхідно проводити у порядку спрощеного позовного провадження.

При цьому, дана справа не відноситься до категорії спорів зазначених в частині четвертій статті 274 ЦПК, які виключають розгляд справ в порядку спрощеного позовного провадження.

У зв`язку із чим, необхідно призначити судове засідання для розгляду справи по суті з повідомленням (викликом) сторін.


5. Заяв і клопотань позивача, які підлягають вирішенню при відкритті провадження не надходило.


На підставі викладеного та керуючись статтями 187, 260, 274, 277, 353 Цивільного процесуального кодексу України, Суд, -

п о с т а н о в и в:


1. Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Кредит-Капітал" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.


2. Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.


3. Призначити справу до судового засідання для розгляду справи по суті з повідомленням (викликом) сторін на 11 червня 2024 року на 8 годину 30 хвилин.

Судове засідання буде проводитись в приміщені Бахмацького районного суду Чернігівської області за адресою: вулиця Соборності, б. 42, м. Бахмач Чернігівської області, індекс 16500.


4. Запропонувати відповідачу в строк протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження подати до суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, а позивачу, іншим відповідачам, а також третім особам – копію відзиву та доданих до нього документів.

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення до 11 червня 2024 року.


5. Повідомити учасникам справи веб-адресу сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справі, що розглядається – http://bh.cn.court.gov.ua/sud2501/.


6. Ухвалу про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи, одночасно з копією ухвали про відкриття провадження учасникам справи надсилається копія позовної заяви з копіями доданих до неї документів.


7. Визначити строк відповідачу для подання заяви із запереченням проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження до 11 червня 2024 року.


8. Учасникам справи надіслати пам`ятку про права та обов`язки.


Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.



Суддя Бахмацького районного суду

Чернігівської області П.І. Пархоменко





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація