Судове рішення #11685362

Справа № 2-170/10

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(ЗАОЧНЕ)

    01 жовтня 2010 року        Ржищівський міський суд Київської області в складі:

    головуючої судді:             Козіної С.М.

            при секретарі:                  Малиновському О.І.

    розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ржищів Київської області справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу, -            

ВСТАНОВИВ:

    16.09.2010 року до Ржищівського міського суду Київської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, в якій вказано, що 07.10.2000 року між сторонами по справі було укладено шлюб.

    Від шлюбу сторони мають трьох неповнолітніх дітей : ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3.

    Останнім часом стосунки між сторонами зіпсувалися, сторони не розуміють один одного, не можуть знайти спільну мову у вирішенні сімейних проблем, крім того, чоловік зловживає алкогольними напоями, вчиняє сварки, які негативно впливають на виховання неповнолітніх дітей, матеріально сім'ю не підтримує. На прохання та вимоги позивачки змінити ставлення до сім'ї чоловік не реагує. На даний час сторони проживають окремо, спільного господарства не ведуть, шлюбні стосунки припинено. Неповнолітні діти проживають з  позивачкою в м.Ржищів, де ходять до дитячого садка та до школи.

    Позивачка вважає, що в подальшому сімейне життя неможливе, тому  змушена звернутися до суду  з заявою про розірвання шлюбу.

    В позовній заяві позивачка просить суд ухвалити рішення, яким розірвати шлюб, укладений між нею та ОСОБА_2, зареєстрований виконкомом Халчанської сільської ради Кагарлицького району, Київської області, актовий запис № 03 від 07.10.2000 року; після розірвання шлюбу залишити їй прізвище - “Погребна”; неповнолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, залишити на її утриманні та вихованні; стягнути з відповідача на її користь понесені судові витрати.

    В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 свої позовні вимоги підтримала в повному обсязі, посилаючись на обставини, викладені вище.

    Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився з невідомих суду причин, хоча про час, день та місце слухання справи був повідомлений належним чином, згідно повідомлення про вручення поштового відправлення № 268683 від 20.09.2010 року.

    Суд, заслухавши позивачку та, дослідивши матеріали справи приходить до висновку, що позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, підлягає до задоволення в повному обсязі, обґрунтовуючи своє рішення нижчезазначеним.

    Судом встановлено, що сторони тривалий час проживають окремо, шлюбні стосунки припинено, не ведуть спільного господарства, відповідач зловживає алкоколем, спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечить інтересам позивачки та малолітніх дітей.

    Відповідно до ст. 112 Сімейного Кодексу України шлюб між сторонами може бути розірвано, коли буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що має істотне значення.    

    Неповнолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3., - суд вважає за можливе залишити на утриманні та вихованні матері – ОСОБА_1.

    Згідно з ч. 1 ст. 88 ЦПК України стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати.

    Факт сплати позивачем судових витрат підтверджується квитанцією № 10 від 16.09.2010 року та квитанцією № 9 від 16.09.2010 року.

    Відповідно до ч. 1 ст. 224 ЦПК України у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності або якщо повідомлені ним причини неявки визнані неповажними, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

   

    Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 10, 105, 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 3, 4, 88, 208, 209, 213, 215, 218, 224  ЦПК України суд,-

ВИРІШИВ:

    Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -  задовольнити  в повному обсязі.

    Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, який зареєстровано виконкомом Халчанської сільської ради Кагарлицького району, Київської області, актовий запис № 03 від 07.10.2000 року, – розірвати.

    Після розірвання шлюбу ОСОБА_1 залишити прізвище, - “Погребна”.

    Неповнолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, - залишити на утриманні та вихованні матері – ОСОБА_1.

    Стягнути з відповідача ОСОБА_2, прож. АДРЕСА_1 Кагарлицького району Київської області, на користь ОСОБА_1 судовий збір в сумі 8 (вісім) гривень 50 копійок та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 (тридцять) гривень 00 копійок.

   

    На підставі ч. 2 ст. 115 Сімейного Кодексу України після набрання рішенням законної сили, направити його до Відділу реєстрації актів цивільного стану Ржищівського міського управління юстиції Київської області для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.

    Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача.

    Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

    Заочне рішення набирає законної сили відповідно до загального порядку, встановленого ЦПК України.

    Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної чкарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не було скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

    Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

 

                Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація