Судове рішення #11703515

№ 3-812/2010р.

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

              05 жовтня 2010 року Суддя  Нововоронцовського районного суду Херсонської області Каневський В.О., розглянувши матеріали, які надійшли від Нововоронцовської міжрайонної державної податкової інспекції в Херсонській області.

Про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України,

мешканця АДРЕСА_1

приватний підприємець,

за ч.1 ст.1551 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

  26 .08.2010 року при проведенні перевірки старшим державним податковим ревізор-інспектором МДПІ у Нововоронцовському районі приватного підприємця ОСОБА_1, було встановлено порушення встановленого законом порядку, а саме: встановлена невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків, сумі коштів зазначених по розрахункових квитанціях за день, не використання при розрахунках з покупцями  розрахункових квитанцій(акт від 26.08.2010р. №0042/21/17/23/2299101990),  чим було порушено п.п.2,13  ст.3 ЗУ від 06.07.95р. №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», чим  було порушено ч.1 ст.1551 КУпАП.

            Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серія  КР№300168 від  30.08.2010 року.  

        При призначенні адміністративного стягнення прийнято до  уваги характер та ступінь тяжкості вчиненого адміністративного правопорушення.

        Керуючись ч.1 ст.1551,ст.ст.221,268,280,283,284,285,287,289 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-    

П О С Т А Н О В И В :

        ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, визнати винним   за вчинення адміністративного  правопорушення, передбаченого ст.  ч.1 ст.155-1  КУпАП та накласти на  нього стягнення у виді адміністративного штрафу в розмірі  85 ( вісімдесят п’ять) грн.

          Постанова може бути  оскаржена  протягом  10 днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Херсонської області через Нововоронцовський районний суд Херсонської області.

Роз’яснити ОСОБА_1 що згідно  ч.1 ст. 307  КУпАП штраф повинен бути сплачений не пізніш як через п’ятнадцяти днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

           У разі несплати штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 КУпАП, постанова про накладення штрафу, згідно з ч. 1 ст. 308 КУпАП, надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

          Відповідно до ч.2 ст.308 КУпАП у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується  подвійний розмір штрафу.

           Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація