Судове рішення #11722344

                        № 3-3545/2010р.

 П О С Т А Н О В А  

 ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

22 жовтня 2010 року

    Суддя Краматорського міського суду Донецької області Гаврилова М.В., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території м. Краматорська при УДАІ УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності гр-на:

            ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1  

              за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -      

                                                                                                                                       

                                                                    В С Т А Н О В И В :        

14.10.2010р. о 10 год. 30 хв. ОСОБА_1 керував автомобілем «Шевроле Авео» держ. №  НОМЕР_1, в м. Краматорську по сухому асфальтовому покриттю вул. Орджонікідзе, з боку вул. Дніпропетровської в напрямку вул. Маяковського, та на перехресті вищевказаних вулиць, не обравши безпечну швидкість руху, не врахувавши дорожні обставини та при виникненні небезпеки для руху, не знизивши швидкість до зупинки транспортного засобу, виїхав на смугу зустрічного руху та скоїв зіткнення з автомобілем «Опель Астра» держ. № НОМЕР_2, під керуванням ОСОБА_2, що знаходився  на смузі зустрічного напрямку в статистичному положенні. Таким чином, діями водія ОСОБА_1 було порушено п.п. 12.1, 12.3 ПДР України, внаслідок чого відбулася дорожньо-транспортна пригода та транспортні засоби отримали механічні пошкодження.

Вина ОСОБА_1 у вказаному правопорушенні підтверджується схемою ДТП,  письмовими поясненнями ОСОБА_1, ОСОБА_2, рапортом працівника ДАІ.

            ОСОБА_1 в суд не з’явився по невідомій причині, хоча про місце та час розгляду справи був сповіщений належним чином. Також від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.  

Таким чином, суд вважає, що вина ОСОБА_1 у вказаному правопорушенні знайшла своє повне підтвердження в суді та, з урахуванням тяжкості скоєного адміністративного правопорушення, особи правопорушника, йому варто призначити покарання у вигляді адміністративного штрафу в доход держави.

Керуючись ст. 124 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В:

            ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та піддати його адміністративному штрафу в доход держави в сумі 425 (чотириста двадцять п’ять) грн.

На постанову може бути подана апеляційна скарга особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути винесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Донецької області через Краматорський міський суд.

Суддя :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація