Справа № 2с-17/10р.
У Х В А Л А
21 жовтня 2010 р. Олександрійський міськрайонний суд
Кіровоградської області
у складі: головуючого - судді Петрової О.Ф.
при секретарі – Сніжко І.М.,
розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу,-
В С Т А Н О В И В :
Відповідно до судового наказу Олександрійського міськрайонного суду від 23 серпня 2010 р. ( справа № 2н- 491/2010 р.) з боржника ОСОБА_1 на користь стягувача – комунального підприємства «Теплокомуненерго» стягнуто заборгованість за теплопостачання на суму 3953грн. 35 коп. та судові витрати.
ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про скасування судового наказу, мотивуючи свої вимоги тим, що відповідно до ч.1 ст.19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах. Однак договору між нею та комунальним підприємством «Теплокомуненерго» не існує і пропозиції щодо його укладення вона не отримувала.
Крім того, підприємство раніше не застосовувало заходів щодо стягнення з неї заборгованості з зазначенням конкретної суми і не попереджало про необхідність її погашення.
ОСОБА_1, належно повідомлена про час і місце розгляду справи, в судове засідання не з’явилася. Її неявка не перешкоджає розгляду заяви про скасування судового наказу.
Представник КП «Теплокомуненерго» вважає, що з підстав, на які посилається ОСОБА_1, судовий наказ не може бути скасовано.
Вислухавши пояснення представника комунального підприємства «Теплокомуненерго», оцінюючи доводи ОСОБА_1, викладені в її заяві, суд вважає, що вони потребують дослідження, а спір може бути вирішено в порядку позовного провадження.
На підставі викладеного, керуючись ч.7, п.2 ч.8 ст.105-1 ЦПК України,-
У Х В А Л И В :
Скасувати судовий наказ Олександрійського міськрайонного суду від 23 серпня 2010 р. про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 на користь комунального підприємства «Теплокомуненерго» на суму 3953грн. 35коп., а також судових витрат.
Роз’яснити, що заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред’явлення позову.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя