- Третя особа: Українська універсальна біржа
- позивач: Прошкін Вячеслав Михайлович
- Представник позивача: Адвокат Рябека Руслан Миколайович
- відповідач: Череп Валентина Іванівна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Гребінківський районний суд Полтавської області
___________________________________________________________________________________
Справа № 528/671/21
Провадження № 2/528/313/21
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
(вступна та резолютивна частини)
14 вересня 2021 р. м. Гребінка
Гребінківський районний суд Полтавської області у складі:
судді Шевченко В.М.,
секретар судового засідання Кузуб В.В.,
розглянув у відкритому судовому засіданні у приміщенні Гребінківського районного суду Полтавської області в порядку загального позовного провадження
цивільну справу № 528/671/21
за позовом ОСОБА_1
до ОСОБА_2 ,
третя особа – Українська універсальна біржа,
про визнання договору дійсним, визнання права власності на нерухоме майно
учасники справи – не з`явились,
Керуючись статтями 258-260, 264-268 Цивільного процесуального кодексу України,
УХВАЛИВ:
позов – задовольнити.
Визнати договір купівлі-продажу № НГР-25 від 16.12.1998, жилого будинку з господарськими побудовами, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 – дійсним.
Визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , право власності на жилий будинок з допоміжними господарськими будівлями та спорудами, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , та складається з: «А-1» - жилого будинку, «Б» - сараю, «В» - погрібника, «під В» - погреба, л/д «Г» - вбиральні, «№1» - огорожі, «№2» - колодязя, «№3» - зливної ями.
Копію рішення направити учасникам справи.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов`язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково шляхом подачі апеляційної скарги до Полтавського апеляційного суду через Гребінківський районний суд Полтавської області у строки, встановлені статтею 354 ЦПК України.
Інформацію стосовно справи, що розглядається, можна отримати за адресою: м. Гребінка, вул. Я. Мудрого, 4, та на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://court.gov.ua/fair/sud1605.
Учасники справи:
Позивач – ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , адреса місця реєстрації: АДРЕСА_2 , адреса місця проживання: АДРЕСА_3 .
Відповідач – ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , адреса місця реєстрації: АДРЕСА_4 .
Третя особа: Українська універсальна біржа, ЄДРПОУ 25158707, юридична адреса: вул. Шевченка, 52, м. Полтава, 36039.
Складення повного тексту рішення – десять днів з дня оголошення вступної та резолютивної частин.
Суддя В. Шевченко
- Номер: 2/528/313/21
- Опис: визнання договору дійсним, визнання права власності на нерухоме майно
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 528/671/21
- Суд: Гребінківський районний суд Полтавської області
- Суддя: Шевченко В.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.07.2021
- Дата етапу: 23.07.2021