Судове рішення #117527
2/219-2738

       ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81

_________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

                  

28.08.06                                                                                           Справа  № 2/219-2738

Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії : судді –доповідача Давид Л.Л., суддів : Мурської Х.В., Процика Т.С. розглянувши матеріали апеляційної скарги Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів за вих. № 04-302/1296 від 03.08.2006 року на постанову  Господарського суду Тернопільської області від 12.07.2006 року у справі № 2/219-2738 за позовом  Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м.Тернопіль до відповідача Госпрозрахункової адміністративно-технічної інспекції Тернопільської міської ради, м. Тернопіль про стягнення 14 680  грн. штрафних санкцій за нестворення одного робочого місця для інвалідіа та 278,51 грн. пені за порушення термінів сплати адміністративно-господарських санкцій, та заслухавши суддю –доповідача про вчиненні підготовчі дії по підготовці до розгляду апеляційної скарги у справі № 2/219-2738, визнав такі достатніми для призначення справи до розгляду в судовому засіданні .

Керуючись  ст. 190, п. п. 6,7 Розділу VII Прикінцевих та перехідних положень КАС України, -

Львівський апеляційний господарський суд УХВАЛИВ:

1.          Закінчити підготовку апеляційної скарги Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів за вих. № 04-302/1296 від 03.08.2006 року на постанову Господарського суду Тернопільської області від 12.07.2006 року у справі № 2/219-2738  до розгляду .

2.          Призначити справу № 2/219-2738  до апеляційного розгляду на 21.09.2006 року о 10 год. 40 хв. в приміщенні Львівського апеляційного господарського суду за адресою : м. Львів, вул. Личаківська, 81.

3.          Копію ухвали надіслати сторонам рекомендованим листом.

4.          Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя –доповідач                                                                     Л.Л.Давид


Суддя                                                                                           Х.В. Мурська


Суддя                                                                                           Т.С.Процик



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація