Судове рішення #1177558
2- o-127-2007

2- o-127-2007

 

УХВАЛА

 

25    квітня 2007 року судця Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Чернишов Ю.В. розглянувши матеріали цивільної справи за заявою  ОСОБА_1, за участі зацікавленої особи ВГІРФО , про визнання особи безвісно відсутньою,

 

ВСТАНОВИВ:

 

10.04.2007р.    ОСОБА_1. звернулася     з   заявою про визнання особи безвісно відсутньою, за участі зацікавленої особи ВГІРФО .

Однак позовна заява не відповідна вимогам, передбачених ст. 247 ЦПК України. Відповідно до вимог ст. 247 ЦПК України в заяві повинно бути зазначено:

·        для якої мети заявнику необхідно визнати фізичну особу безвісно відсутньою;

·        обставини, що посвідчують безвісну відсутність фізичної особи. Статтею 43 ЦК України передбачено, що фізична особа може бути визнанна судом безвісно відсутньою. Якщо протягом одного року в місці її постійного проживання немає відомостей про місце її перебування.

Всупереч зазначеним вимогам, в заяві не вказано обставини, що підтверджують безвісну відсутність ОСОБА_1, не зазначено доказів на підтвердження його постійного місця проживання, та таких доказів суду не надано.

За таких обставин, заявниці  був наданий строк для усунення недоліків до 24.04.2007 р. Однак у зазначений термін недоліки усунено не було. Керуючись вимогами ст. 121,210 ЦПК України, -

 

УХВАЛИВ:

 

Заяву   ОСОБА_1, за участі зацікавленої особи ВПРФО ,про визнання особи безвісно відсутньою, вважати неподаною та повернути   заявниці.

Роз'яснити, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Ухвала може бути оскаржена в судову палату по цивільним справам Апеляційного суду Донецької області через Слов'янський міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження даної ухвали протягом 5 днів з дня її проголошення і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або у порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація