справа №1-376/10
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
5 листопада 2010 року Знам’янський міськрайонний суд
Кіровоградської області в складі:
головуючого судді Проценко О.М.
при секретарі Тумановій С..В.
з участю прокурора Ьулахов Д.В.,
розглянувши в відкритому судовому засіданні в приміщенні суду міста Знам'янка Кіровоградської області кримінальну справу по обвинуваченню
ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2, українець, громадянин України, ІНФОРМАЦІЯ_3, працюючого ВАТ «Кіровоградгаз», водієм, одружений, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, проживає за адресою АДРЕСА_1, раніше судимий: 12 листопада 2008 року Знам»янським міськрайонний судом Кіровоградської області за ч.1 ст.122, ст..166 КК України до 2 років позбавлення волі, з іспитовим строком на 1 рік, 27 листопада 2009 року Знам»янським міськрайонний судом Кіровоградської області за ч.1 ст.185 КК України – штраф 850 грн., -
за ч.2 ст.185 КК України, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 скоїв таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, при наступних обставинах.
21 травня 2010 року, приблизно о 00 годин, ОСОБА_1, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно та реалізуючи його, діючи цілеспрямовано, з корисливих спонукань, з метою власної наживи, знаходячись в гостях у ОСОБА_2 за адресою АДРЕСА_2, скориставшись тим, що його дії не помічені іншими особами, шляхом вільного доступу, з літньої кухні вказаного домоволодіння, таємно, повторно викрав належний ОСОБА_2 мобільний телефон «Соні Еріксон КЗ10і», вартістю 230 грн., в якому знаходилась сім-карта оператора мобільного зв»язку»Діджус», вартістю 25 грн., на рахунку якої були кошти в сумі 8 грн., а всього на суму 263 грн., після скоєння крадіжки ОСОБА_1 з місця скоєння злочину зник, викраденим майном розпорядився на власний розсуд, чим завдав ОСОБА_2 матеріальну шкоду на вищевказану суму.
Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину в скоєному злочині визнав повністю, однак давати пояснення і відповідати на запитання відмовився, посилаючись на ст.63 Конституції України, вказав, що не оспорює фактичні обставини кримінальної справи, які викладені в обвинувальному висновку.
В скоєному щиро кається, просить суд його суворо на карати.
У відповідності з ч.3 ст.299 КПК України докази по справі судом не досліджувалися, за згодою підсудного та прокурора, в зв’язку з тим, що ОСОБА_1 обставини справи, викладені в обвинувальному висновку не оспорює.
Оскільки обвинувачення ніким із учасників судового процесу не оспорюється, суд
2
вважає вину підсудного ОСОБА_1 в скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, за ознаками: таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно – доведеною.
При призначенні покарання підсудному ОСОБА_1 суд враховує характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного підсудним умисного, корисного, закінченого злочину, який закон класифікує як злочин середньої тяжкості, особу ОСОБА_1, що він раніше притягувався до кримінальної відповідальності, однак належних висновків для себе не зробив, на шлях виправлення і перевиховування не став, скоїв даний злочин, маючи не зняту та непогашену в установленому законом порядку судимість за вироком Знам»янського міськрайонного суду Кіровоградської області від 27 листопада 2009 року, за місцем проживання характеризується позитивно, займається суспільно-корисною працею.
До обставин, які пом'якшують покарання підсудного ОСОБА_1 суд відносить визнання своєї вини, щире каяття в скоєному.
До обставин, які обтяжують покарання підсудного ОСОБА_1 суд відносить скоєння злочину в стані алкогольного сп’яніння.
Враховуючи тяжкість скоєного ОСОБА_1, особу підсудного, наявність обставин, які пом'якшують та обтяжують його покарання, суд вважає, що виправлення ОСОБА_1 можливе лише в умовах його ізоляції від суспільства і можливості застосування до підсудного положення ст.75 КК України суд не вбачає.
Керуючись ст.ст.323-324 КПК України, суд, -
З А С У Д И В :
ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України і призначити йому покарання у виді 1 року позбавлення волі. .
Міру запобіжного заходу відносно ОСОБА_1 - підписка про невиїзд – скасувати, взявши його під варту в залі суду, термін відбування покарання відраховувати з 5 листопада 2010 року. .
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 258 грн. за проведення судової товарознавчої експертизи.
На вирок може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Кіровоградської області протягом 15-ти діб з моменту проголошення вироку, шляхом подачі апеляційної скарги через Знам»янський міськрайонний суд Кіровоградської області, засудженим ОСОБА_1 – в той-же строк з моменту отримання копії вироку..
Суддя – підпис.
З оригіналом згідно:
Суддя Знам’янського міськрайонного суду Проценко О.М.
- Номер: 1-376/10
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-376/10
- Суд: Ленінський районний суд м. Миколаєва
- Суддя: Проценко Олександр Миколайович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.07.2009
- Дата етапу: 23.07.2009