Справа № 1-1388
2010 рік
В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 жовтня 2010 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого - судді Осіпової Л.О.,
при секретарі Сухіні Н.В.,
з участю прокурора Левко В.Б., Попова А.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за обвинуваченням
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Києва, громадянки України, з середньою освітою, незаміжньої, непрацюючої, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1, проживаючої за адресою: АДРЕСА_2, раніше судимої
10 січня 2006 року вироком Святошинського районного суду м. Києва за ч. 1 ст. 309 КК України до 1 року позбавлення волі, судимість не погашена відповідно до ст.ст. 89, 90 КК України,
у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України,
в с т а н о в и в :
29 квітня 2010 року приблизно об 11 год. 30 хв. підсудна ОСОБА_1, знаходячись на ринку «Лук’янівський», розташованому по вул. Мельникова, 1 в м. Києві, підійшла до гр. ОСОБА_2, та скориставшись її неуважністю, а також тим, що за її діями ніхто не спостерігає, із кишені куртки останньої таємно викрала грошові кошти в розмірі 192 грн.
З викраденими грошовими коштами підсудна ОСОБА_1 з місця вчинення злочину зникла, в послідуючому була затримана працівниками міліції, викрадені грошові кошти було у неї вилучено.
В судовому засіданні підсудна ОСОБА_1 свою вину у вчиненні зазначеного злочину визнала повністю і суду показала, що дійсно 29 квітня 2010 року приблизно об 11 год. вона знаходилась на ринку «Лук’янівський» в м. Києві, де побачила раніше незнайому їй жінку, в кишені куртки якої було видно грошові кошти. Вона, підсудна, підійшла до жінки, та непомітно для останньої викрала із кишені її одягу грошові кошти. При цьому підсудна не оспорювала розміру грошових коштів, які вона викрала у гр. ОСОБА_2
З урахуванням зазначених обставин, визнання підсудною всіх фактичних обставин справи, суд в порядку ч. 3 ст. 299 КПК України визнав недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорювалися, та обмежившись допитом підсудної, вважає повністю доведеною вину ОСОБА_1 у вчиненні вищезазначеного злочину.
Кваліфікація дій підсудної ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 185 КК України є правильною, оскільки вона таємно викрала чуже майно.
Призначаючи підсудній вид та міру покарання, суд враховує характер та ступінь суспільної небезпеки нею скоєного, всі дані, що характеризують її особу, те, що вона раніше притягувалася до кримінальної відповідальності, та вважає за необхідне обрати їй покарання у виді позбавлення волі.
Разом з тим, підсудна ОСОБА_1 є інвалідом 2 групи, позитивно характеризується за місцем реєстрації, має на утриманні малолітню дитину.
Підсудна ОСОБА_1 щиро розкаялась в скоєному, що визнається судом обставиною, яка пом’якшує покарання.
Обставин, які обтяжують покарання, судом не встановлено.
З урахуванням зазначених обставин, конкретних обставин справи, сімейного стану підсудної, стану її здоров’я, суд приходить до висновку про можливість виправлення ОСОБА_1 без відбування покарання та вважає за необхідне звільнити підсудну від відбування покарання з випробуванням, застосувавши до неї ст. 79 КК України.
Суд вважає, що саме таке покарання буде необхідним та достатнім для виправлення підсудної та попередження нових злочинів .
Речові докази по справі: грошові кошти в розмірі 192 грн. (а.с. 18) суд вважає за необхідне повернути потерпілій ОСОБА_2
Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд
З А С У Д И В :
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, і призначити їй покарання у виді 1 (одного) року позбавлення волі.
На підставі ст. 79 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо вона протягом іспитового строку терміном в 2 (два) роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки.
Відповідно до ст. 76 КК України покласти на ОСОБА_1 обов’язки:
не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції,
повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання,
періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.
Запобіжний захід до набрання вироком чинності засудженій ОСОБА_1 залишити без змін - підписку про невиїзд з постійного місця проживання.
Речові докази по справі: грошові кошти в розмірі 192 грн. (а.с. 18) - повернути потерпілій ОСОБА_2
Вирок може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва протягом п’ятнадцяти діб з моменту проголошення.
Суддя
- Номер: 1/2027/16507/11
- Опис:
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-1388/10
- Суд: Московський районний суд м. Харкова
- Суддя: Осіпова Людмила Олександрівна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.07.2010
- Дата етапу: 13.07.2010
- Номер:
- Опис: ст.ст. 289 ч.3, 190 ч.1,2 357 ч.1
- Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
- Номер справи: 1-1388/10
- Суд: Приморський районний суд м. Одеси
- Суддя: Осіпова Людмила Олександрівна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.04.2010
- Дата етапу: 22.04.2010