Судове рішення #11823223

 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  

У Х В А Л А

   

01.11.2010                                                                               Справа № 10/311-10(33/130-10)  

Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Бахмат Р.М. (доповідач),

суддів: Лотоцької Л.О., Євстигнеєва О.С.

розглянувши апеляційну скаргу Прокурора Царичанського району Дніпропетровської обл. на рішення господарського суду Дніпропетровської області від  05.10.2010 р.   у справі № 10/311-10(33/130-10)

за позовом  Прокурора Царичанського району Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Відділу Держкомзему України у Царичанському районі, АДРЕСА_1 

до  В-1: Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1

       В-2: Бабайківської сільської ради, с. Бабайківка, Дніпропетровська область 

про визнання недійсним  договору оренди земельної ділянки

ВСТАНОВИВ:

          Рішенням господарського суду Дніпропетровської обл. від 05.10.2010 р. у справі № 10/311-10(33/130-10) відмовлено у задоволені позову прокурору Царичанського району Дніпропетровської області, пред’явленому в інтересах держави в особі Відділу Держкомзему України у Царичанському районі смт. Царичанка  до  В-1: Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 АДРЕСА_1  про визнання недійсним  договору оренди земельної ділянки.

                  Прокурор не погодився з вказаним рішенням суду, подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати оскаржуване рішення повністю і прийняти нове рішення, яким задовольнити позов.

Розглянувши апеляційну скаргу, колегія суддів вважає, що вона підлягає поверненню заявникові, оскільки скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про відновлення цього строку.

Відповідно ч. 1 ст. 93 ГПК України апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду протягом десяти днів, а на ухвалу місцевого господарського суду –протягом п’яти днів з дня їх оголошення місцевим господарським судом. У разі якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення, зазначений строк обчислюється з дня підписання рішення, оформленого відповідно до статті 84 цього Кодексу.

Рішення господарського суду Дніпропетровської обл. від 05.10.2010 р. підписано 06.10.2010 р., строк подачі апеляційної скарги 16.10.2010 р. Відповідно штампу на конверті, який додано до апеляційної скарги, вона була надіслана до господарського суду Дніпропетровської обл. 18.10.2010 р., тобто після закінчення строку на подання апеляційної скарги.

          Враховуючи викладене, колегія суддів вважає, що слід повернути апеляційну скаргу скаржнику без розгляду.

На підставі наведеного та керуючись ст. 86, п. 4 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України, суд –

                                        УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу № 48-1967-вих10 від 15.10.2010 р. на 5 аркушах повернути Прокурору Царичанського району Дніпропетровської обл.  без розгляду.



Головуючий суддя
Р.М. Бахмат

Суддя Л.О. Лотоцька

Суддя

З оригіналом згідно:

Пом. судді                                      І.Г.Логвиненко

01.11.2010 р.

О.С. Євстигнеєв






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація