Судове рішення #11841743

УХВАЛА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ


"04" листопада 2010 р.справа № 2а-8742/10/0870


Колегія суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого судді:                    Руденко М.А.

          суддів:                     Бишевської Н.А.  Юхименка О.В.

при секретарі судового засідання:          Ганноченку А.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську  апеляційну скаргу кандидата в депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 18 ОСОБА_1  на ухвалу Запорізького окружного адміністративного суду від 31 жовтня 2010 р. по справі № 2а-8742/10/0870 за позовом кандидата в депутати   в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 18 ОСОБА_1  до  Енергодарської міської виборчої комісії Запорізької області про визнання неправомірною та скасування постанови,-

ВСТАНОВИЛА:

31 жовтня 2010 року ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просив визнати неправомірним та скасувати постанови Енергодарської міської виборчої комісії Запорізької області від 30.10.2010 року №694 про скасування рішення про реєстрацію його в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі  та постанову  №694/1 про внесення змін до виборчого бюлетеня.

        Ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду від 31 жовтня 2010 року адміністративний позов ОСОБА_1 залишено без розгляду.

Не погодившись з ухвалою суду ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, в якій посилаючись на порушення судом першої інстанції норм процесуального права просив скасувати ухвалу суду та направити справу до суду першої інстанції для розгляду .

Перевіривши матеріали справи, законність і обґрунтованість ухвали суду в межах доводів апеляційної скарги і заявлених позовних вимог, а також правильність застосування судом норм процесуального права, колегія суддів приходить до висновку, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню.

Залишаючи адміністративний позов без розгляду суд першої інстанції обґрунтовано виходив з положень ст. 172 КАС України, якою останній строк звернення до суду встановлено 24 година дня, що передує дню голосування, тобто 30.10.2010 року, а відповідно до положень ст. 179 КАС України позовні заяви подані після цього строку залишаються без розгляду.

Колегія суддів, погоджується з висновком суду першої інстанції, оскільки позовна заява ОСОБА_1 надійшла після закінчення строку, встановленого законом, який не може бути поновлено, а саме 31 жовтня 2010 року о 15 год.02 хв.

Відповідно до ч. 5 ст. 179 Кодексу адміністративного судочинства України, днем подання позовної заяви є день її надходження до відповідного суду. Строки подання позовної заяви встановлені статтями 172-177 КАС України, не може бути поновлено.

Оскільки строк на подачу позовної заяви скінчився і поновленню не підлягає, апеляційну скаргу ОСОБА_1 слід залишити без задоволення.

Керуючись ст. ст.  199, 200, 205, 206  КАС України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А :

Апеляційну скаргу кандидата в депутати   в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 18 ОСОБА_1  - залишити без задоволення.

Ухвалу Запорізького окружного адміністративного суду від 31 жовтня 2010 року - залишити без змін.

        Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

                                 





Головуючий:                                                            М.А. Руденко

          Суддя:                                                            Н.А. Бишевська


          Суддя:                                                            О.В. Юхименко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація