Судове рішення #11842611

  Справа № 2-1188/10  

                          У Х В А Л А  

    про закриття провадження у справі  

      23.09.2010 року                                                       смт. Новоайдар  

      Новоайдарський районний суд Луганської області в особі судді Мальченко І.В., при секретарі Іванченко А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Новоайдарському районі про визнання дій відповідача неправомірними, відновлення пропущеного строку для звернення до суду, зобов’язання сплатити недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу дитині війни, -  

                        В  С  Т  А  Н  О  В  И  В :  

      07.09.2010 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області про визнання дій відповідача неправомірними, відновлення пропущеного строку для звернення до суду, зобов’язання сплатити недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу, мотивуючи тим, що вона відповідно до статті 1 Закону України “Про соціальний захист дітей війни”, від 18.11.2004 року, № 2195-ІV із змінами та доповненнями є дитиною війни, а тому відповідно до  вимог статті 6 вказаного Закону має право на отримання щомісячного підвищення до пенсії у розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком. Однак в порушення зазначених норм відповідач на протязі 2007-2008 років не виплачував позивачеві вказане підвищення до пенсії, що й спонукало його звернутися до суду з відповідним позовом .  

Рішенням Конституційного Суду України від 09.09.2010 року № 19-рп/2010 у справі за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами” - визнано таким, що не відповідає Конституції України п. 2 ч.1 ст. 15 ЦПК України (в редакції Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами” від 18.02.2010 року № 1691-VI).  

          Таким чином з дня ухвалення Конституційним Судом України вказаного вище рішення позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області про визнання дій відповідача неправомірними, відновлення пропущеного строку для звернення до суду, зобов’язання сплатити недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства .  

Відповідно до вимог п.1 ч.1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства .  

    На підставі викладеного, керуючись   рішенням Конституційного Суду України від 09.09.2010 року № 19-рп/2010, ст.ст. 15, 205 ЦПК України, -  

  УХВАЛИВ:  

Провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області про визнання дій відповідача неправомірними, відновлення пропущеного строку для звернення до суду, зобов’язання сплатити недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу як дитині війни – закрити у  зв’язку  з тим, що справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства .  

Роз’яснити  позивачу,  що  він  має  право  звернення   із зазначеними  вимогами до  суду   у  порядку   адміністративного  судочинства.  

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Кіровоградської області на протязі 5 днів з дня отримання її копії шляхом подачі апеляційної скарги через суд першої інстанції .  

Суддя                                     І.В.Мальченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація