Судове рішення #11848087

    Справа №3-3112/10р.  

                   

      ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

    10 листопада 2010 року Суддя Олександрійського міськрайонного суду  Кіровоградської області Петрова О.Ф., розглянувши матеріали, які надійшли від Олександрійської ОДПІ Кіровоградської області про притягнення до адміністративної відповідальності суб’єкта господарювання - фізичної особи ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючої в  АДРЕСА_1,  

за ч.1 ст.155-1 КУпАП, -  

ВСТАНОВИВ:  

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від               19 жовтня 2010р. під час перевірки суб’єкта господарювання - фізичної особи ОСОБА_1, якій належить магазин, що розташований за адресою: АДРЕСА_1, було виявлено порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі щодо незабезпечення відповідності готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в розрахункових квитанціях, виданих з початку робочого дня.  

Згідно зазначеного протоколу ОСОБА_1 порушила вимоги п.13 ст.3  Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”  від  06.07.95р. №265/95-ВР, тобто вчинила правопорушення, передбачене ч.1 ст.155-1 КУпАП(п   орушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі)   .  

В судовому засіданні ОСОБА_1 надала копію рішення Олександрійської ОДПІ від 19 жовтня 2010р. про застосування штрафних (фінансових) санкцій, яке свідчить про те, що за вказане в протоколі правопорушення на неї вже накладено стягнення в виді штрафу, частину якого вона сплатила, що підтверджується квитанцією, яка долучена до матеріалів справи.  

Згідно з ч.1 ст.61 Конституції України ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.  

  Відповідно до п.8 ст.247 КУпАП наявність по тому самому факту щодо особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, постанови компетентного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення є підставою для закриття провадження у справі   .  

  На підставі ч.1 ст.61 Конституції України, керуючись ч.1 ст.155-1, п.8 ст.247, ст.283, п.3 ч.1 ст.284 КУпАП, суд –  

ПОСТАНОВИВ:    

Провадження в справі про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.155-1 КУпАП ОСОБА_1 закрити.  

    Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області через Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області протягом десяти днів з дня її винесення.  

   

  Суддя  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація