Судове рішення #11866328

Справа № 3-4851/10

П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И  

 11 листопада 2010 року                                          м. Київ

 Суддя Печерського районного суду м. Києва Козлов Р.Ю., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ з обслуговування адміністративної території Печерського району та автомобільно-технічної інспекції підпорядкованого УДАІ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності  

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки  м. Харкова, українки, громадянки України, працюючої викладачем в Київському національному університеті  ім. Карпенка Карого, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1,  

за ст. 124 КУпАП, -

  В С Т А Н О В И В :  

 ОСОБА_1 13.10.2010 року о 17 год. 35 хв. в м. Києві на перехресті вулиць Червоноармійська - Лабораторна, керуючи автомобілем марки «Грейт Вал Хопер», державний реєстраційний номерний знак НОМЕР_1, порушила п. 10.9 Правил дорожнього руху України, а саме рухаючись заднім ходом не переконалась в безпечності своїх дій, внаслідок чого здійснила зіткнення з автомобілем НОМЕР_2 (водій ОСОБА_3.).  

Відповідальність за вказане адміністративне правопорушення передбачена ст. 124 КУпАП.  

Свою вину у вчиненому правопорушенні в судовому засіданні ОСОБА_1 визнала повністю, просила суд не призначати суворий вид адміністративного стягнення.

Крім визнання своєї вини у вчиненому правопорушенні, вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, схемою дорожньо-транспортної пригоди, постановою  про відмову в порушенні кримінальної справи та його поясненнями.

Враховуючи наведене, суд дійшов до висновку, що дії ОСОБА_1 слід кваліфікувати за ст. 124 КУпАП, а саме  порушення водіями транспортних засобів правил дорожнього руху, що спричинили пошкодження транспортних засобів .

При обранні виду адміністративного стягнення щодо ОСОБА_1, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника,  ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, визнання вини а також те, що ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності притягується вперше.

Враховуючи те, що  адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами, суд дійшов до висновку, що з метою виховання правопорушника та запобігання вчинення ним нових правопорушень, необхідним та достатнім є вид адміністративного стягнення у вигляді накладення штрафу.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 124, 221, 275- 280, 283-287 КУпАП, -

  П О С Т А Н О В И В :  

 Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень 00 копійок  (УДК у Печерському р-ні м. Києва, банк одержувача: ГУДК у м. Києві на р/р 33115336700007; код 26077922; МФО 820019; призначення платежу 21081300).  

Штраф має бути сплачений не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

У разі несплати штрафу у вищезазначений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення стягується подвійний розмір штрафу, а також витрати на облік вчиненого правопорушення.

Строк пред’явлення постанови до виконання-3 місяці.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.

  Суддя  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація