Судове рішення #1189046
Копія Справа № 2-244/07

Копія Справа № 2-244/07

УХВАЛА

 про відкриття провадження по цивільній справі

11 квітня 2007 р.                                                                                                       м. Тальне

Суддя Тальнівського районного суду Черкаської області Кухар М.П. вивчивши матеріали справі № 2 - 244 \ 07 , що надійшла до суду 03.04.2007 року, -

ВСТАНОВИВ:

До провадження Тальнівського районного суду надійшла цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ПЛ «Фламінго» с Гордашівка Тальнівського району про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки, стягнення орендної плати та судових витрат.

Позовну заяву подано і оформлено з додержанням вимог ст.ст. 119, 120 ЦПК України.

Позов підлягає розгляду судом у порядку цивільно - процесуального судочинства.

Справа підсудна Тальнівському районному суду Черкаської області.

Підстав для відмови у відкритті провадження по справі відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 119, 120, 122, 127, 128 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження по цивільній справі 2-244\07 за позовом ОСОБА_1 до ПП «Фламінго» с. Гордашівка Тальнівського району про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки, стягнення орендної плати та судових витрат.

Призначити по справі попереднє судове засідання з участю сторін та інших осіб, які беруть участь у справі на 24.04.2007 року на 09 год 00 хв .

Відповідач має право подати до суду письмове заперечення проти позову стосовно всіх заявлених вимог позивача чи їх певної частини або обсягу, посилаючись на незаконність вимог позивача, їх необґрунтованість, відсутність у позивача права на звернення до суду або наявність перешкод для відкриття провадження у справі, з обов'язковим посиланням на докази, якими такі заперечення обґрунтовуються.

Копію ухвали та копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів надіслати відповідачу, а третій особі - копію позовної заяви.

Ухвала може бути оскаржена в частині недотримання правил підсудності шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, апеляційної скарги -протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Зазначена заява та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду Черкаської області через Тальнівський районний суд Черкаської області.

 

Суддя

З ОРИГІНАЛОМ ЗГІДНО

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація