Справа № 2а-2912/10
У Х В А Л А
21 жовтня 2010 року суддя Дніпровського районного суду м.Херсона Рябова О.Д., вивчивши матеріали справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Дніпровському районі м.Херсона про спонукання до виконання певних дій, -
в с т а н о в и л а :
Позивач звернувся до суду із адміністративним позовом до Управління пенсійного фонду України в Дніпровському районі м.Херсона про спонукання до виконання певних дій. Просить зобов’язати Управління Пенсійного фонду України в Дніпровському районі м.Херсона виконати начислення та виплати щомісячної соціальної допомоги у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком та забезпечити її виплату за наступні роки: з 01.01.2007 року по 08.07.2007 року, 09.07.2007 року по 31.12.2007 року, з 01.01.2008 року по 21.05.2008 року, з 22.05.2008 року по 31.12.2008 року, з 01.01.2009 року по 31.12.2009 року.
Згідно частини 2 ст.99 КАС України, для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Відповідно до ст.100 КАС України, адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Таким чином, враховуючи вищезазначене, позивачем пропущений строк звернення до адміністративного суду, питання про його поновлення у позові не ставить, що є підставою для залишення позову без розгляду.
Керуючись ст.ст.99, 100, 106, 107 ч.1 п.5, ч.7 КАС України, -
у х в а л и л а :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Дніпровському районі м.Херсона про спонукання до виконання певних дій – залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена протягом п’яти днів з моменту її проголошення до адміністративного суду апеляційної інстанції через Дніпровський районний суд м.Херсона.
Суддя Рябова О.Д.