Справа №2-о-22/2010 року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 жовтня 2010 року смт. Романів
Романівський районний суд Житомирської області в складі:
головуючого- судді : Васильчук О.В.,
при секретарі: Лейченко О.Л. .,
з участю заявника: ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, заінтересована особа – територіальна громада села Камінь Роианівського району Житомирської області ,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася з вищевказаною заявою до суду в якій просить встановити факт родинних відносин, а саме, що вона є внучкою ОСОБА_2, п”ятого ступеню споріднення, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1. Встановлення даного факту заявниці потрібно для оформлення спадщини.
В судовому засіданні заявниця доводи заяви підтримала.
Представник Камінської сільської ради в судове засідання не з”явився, надіслав заяву в якій просить слухати справу без участі представника, проти задоволення заяви не заперечують.
Суд заслухавши пояснення заявника, допитавши свідків, дослідивши матеріали справи, вважає, що дана заява підлягає задоволенню з слідуючих підстав.
Відповідно до п.1 ч.1 ст. 256 ЦПК України суд вправі встановити факт родинних відносин між фізичними особами, якщо даний факт породжує юридичні наслідки. В даному випадку заявнику потрібно отримати свідоцтво про право на спадщину.
В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_2 померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , що підтверджується копією свідоцтва про смерть (а.с.5).
Відповідно до заяви від 5 березня 2008 року, ОСОБА_3, відмовився від прийняття спадщини на користь ОСОБА_1, (а.с.21).
Суд встановив, що заявниця ОСОБА_1 отримала вказане прізвище після одруження з ОСОБА_5, що підтверджується копією свідоцтва про укладення шлюбу (а.с.8).
Згідно свідоцтва про народження ОСОБА_1 до одруження мала прізвище ОСОБА_3 і в гафі ?атько” зазначено - ОСОБА_6 (а.с.7)
Допитані в судовому засіданні свідки ОСОБА_7 та ОСОБА_8 підтвердили, що померла ОСОБА_2 була двоюрідною сестрою ОСОБА_9, який був дідом заявниці, що підтверджується копією свідоцтва про народження (а.с.24)
Таким чином, зібрані у справі докази та їх належна оцінка вказують на наявність підстав для встановлення факту родинних відносин, а саме, що ОСОБА_1
є внучкою ОСОБА_2, п”ятого ступеню споріднення.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 254-255 ЦПК України, п.1 ч.1 ст. 256 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В :
Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин задовольнити.
Встановити факт, що ОСОБА_1 є внучкою ОСОБА_2, п”ятого ступеню споріднення, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1.
Апеляційна скарга на рішення суду подаєтья до апеляційного суду Житомирської області протягом десяти днів з моменту його проголошення.
Головуючий: /підпис/
З оригіналом згідно. Суддя: О.В.Васильчук
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 2-о-22/2010
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Васильчук Олена Василівна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.10.2015
- Дата етапу: 07.10.2015
- Номер: 2-о-22/2010
- Опис: про встановлення факту прийняття спадщини
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 2-о-22/2010
- Суд: Ружинський районний суд Житомирської області
- Суддя: Васильчук Олена Василівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.04.2010
- Дата етапу: 31.05.2010