Справа №3-1312 2007 року
ПОСТАНОВА
27 березня 2007 року Суддя Канівського міськрайонного суду Черкаської області
Литвин В.М. розглянувши матеріали, які надійшли від Канівського МРВ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, 1975 року народження, проживаючого в м.АДРЕСА_1, працюючого в ВАТ «Канівський МСЗ» за ч.2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1 07.03.2007 р. о 10 год. 10 хв. рухаючись в м.Золотоноша, Черкаської області по вул.. Шевченка, керуючи автомобілем ГАЗ 3110, державний номерний знак НОМЕР_1, здійснив зупинку в зоні дії заборонного знаку, чим порушив п.30.4 Правил Дорожнього Руху України.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення передбаченого ч.2 ст.122 КпАП України визнав повністю, щиро кається.
керуючись ст.ст.279,283,284, ч.2 ст. 122 КпАП України, суддя-
ПОСТАНОВИВ :
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст.122 КпАП України .
Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді попередження, про що йому оголосити.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Канівського
міськрайонного суду В.М. Литвин