ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 3-383-2009
15 травня 2009 року м. Богодухів
Суддя Богодухівського районного суду Харківської області Сащенко І.С., розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ по обслуговуванню Богодухівського району та АТІ ГУМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Богодухова Харківської області, громадянина України, що проживає: АДРЕСА_1, навчається: Богодухівський професійний аграрний ліцей,
за ст. 130 ч.1 КУпАП,-
встановив:
ОСОБА_2 24 квітня 2009 року 0 02.00 год. на вул. Леніна, м. Богодухів керував мопедом " Альфа" з явними ознаками алкогольного с"пяніння : різкий запах алкоголю з ротової порожни6ни, нестійка хода. При продутті трубки КТ " Контроль трезвості" , вона змінила колір з жовтого на зелений по всій висоті реактиву. До лікарні їхати відмовився в присутності двох понятих
чим порушив вимоги п. 2.5, 2.9 а ПДР України. За вказане правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за ст. 130 ч.1 КупАП.
ОСОБА_2 в судове засідання з"явився, свою вину в скоєному правопорушенні визнав повністю.
ОСОБА_3, мати правопорушника, в судовому засіданні охарактеризувала сина, як працелюбного хлопця, який завжди допомагає дома, просила передати сина її під нагляд.
Вина ОСОБА_2 в скоєнні вказаного вище адміністративного правопорушення підтверджується Протоколом АЕ № 0979917 від 24 квітня 2009 року та письмовими поясненнями ОСОБА_2, викладеними в протоколі.
Згідно ст. 24 п.4 КупАП за вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані передача неповнолітнього під нагляд батькам або особам, які їх замінюють, чи під нагляд педагогічному або трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.
Суд, враховуючи характер вчиненого правопорушення, характеристику особи, ОСОБА_2 за місцем навчання характеризується позитивно, товариський, відповідально відноситься до поставлених завдань, приймає активну участь в житті навчального закладу. Також враховуючи ступінь його вини, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, вважає, що у відношенні останнього необхідно застосувати захід впливу у виді передачі неповнолітнього під нагляд батькам.
Керуючись ст.ст.24 п.4 , 130 ч.1, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення , -
постановив:
ОСОБА_2 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП та застосувати у відношенні нього захід впливу у виді передачі неповнолітнього під нагляд батькам.
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду особою , яку притягнуто до адміністративної відповідальності , її законним представником , захисником , потерпілим, його представником , або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови, через Богодухівський районний суд .
Суддя