П О С Т А Н О В А
01 листопада 2010 року м .Павлоград
Суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Щербина О.О., розглянувши скаргу ОСОБА_1 на постанову органу досудового слідства від 16 червня 2010 року про порушення кримінальної справи, -
В С Т А Н О В И В:
26.10.2010 року ОСОБА_1 оскаржив до суду постанову органу досудового слідства про порушення кримінальної справи за фактом спричинення тілесних ушкоджень ОСОБА_2 за ознаками злочину, передбаченому ч.1 ст.122 КК України.
На думку особи, що подала скаргу, згадана постанова про порушення кримінальної справи за даним фактом є не обґрунтованою та незаконною, оскільки винесена за відсутності у потерпілого ОСОБА_2 середнього ступеню тяжкості тілесних ушкоджень.
Вивчивши зміст та мотиви поданої ОСОБА_1 скарги приходжу до висновку, що ОСОБА_1 слід відмовити у відкритті провадження з розгляду його скарги з наступних підстав.
Так, що стосується обставин, які, на думку досудового слідства стали приводами та підставами для порушення кримінальної справи від 16.06.2010 року, та з якими в своїй скарзі не згоден заявник, то ці обставини, відповідно до ст.64 КПК України, є предметом доказування в кримінальній справі, а тому, доводи заявника, які висловлені стосовно згаданого в скарзі, не можуть бути предметом розгляду судом під час розгляду самої скарги на постанову про порушення кримінальної справи.
Окрім того, заявником в поданій скарзі на постанову досудового слідства від 16.06.2010 року про порушення кримінальної справи не достатньо обґрунтовані обставини порушення саме його прав і інтересів.
Зі змісту скарги вбачається, що скарга подана від ОСОБА_1
Однак підписана дана скарга вже іншою особою – ОСОБА_3, з чого не зрозуміло чиї ж інтереси зачіпає постанова від 16.06.2010 року про порушення кримінальної справи за фактом спричинення тілесних ушкоджень ОСОБА_2
Окрім того, скарга складена на одному аркуші, в одному екземплярі та подана до суду без додатків, в тому числі й без копії постанови досудового слідства про порушення кримінальної справи, що унеможливлює, в разі відкриття провадження по скарзі, направлення на адресу прокурора та слідчого копії скарги заявника.
З огляду на наведене вище, відповідно до ст.236-7 КПК України, ОСОБА_1 слід відмовити у відкритті провадження з розгляду поданої скарги, з роз,ясненням його права, відповідно до тієї-ж норми закону, повторно звернутися до суду зі скаргою на постанову про порушення кримінальної справи.
На підставі викладеного, керуючись ст..236-7 КПК України,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 у відкритті провадження з розгляду його скарги на постанову органу досудового слідства від 16.06.2010 року про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.122 КК України, за фактом спричинення ОСОБА_2 тілесних ушкоджень середнього ступеню тяжкості – відмовити.
Про прийняте рішення повідомити заявника – ОСОБА_1, прокурора міста та слідчий відділ Павлоградського МВ УМВС України в Дніпропетровській області.
СУДДЯ О.О.ЩЕРБИНА .
- Номер: 4/445/73/15
- Опис:
- Тип справи: на справу (провадження) за поданням органу дізнання, слідчого, прокурора або скаргою на їх дії
- Номер справи: 4-87/2010
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Щербина Олександр Олександрович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.09.2015
- Дата етапу: 10.09.2015
- Номер: 4-87/2010
- Опис:
- Тип справи: на справу (провадження) за поданням органу дізнання, слідчого, прокурора або скаргою на їх дії
- Номер справи: 4-87/2010
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Щербина Олександр Олександрович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.09.2015
- Дата етапу: 10.09.2015