Справа № 3-1306\2010 р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 жовтня 2010 р. м. Макіївка
Суддя Центрально – Міського районного суду м. Макіївки Донецької області Мироненко В.В., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_1,
уродженця м. Макіївка,Донецької області,громадянина України,
з середньою освітою,який навчається в учбовому пункті шахти ім..Бажанова,
мешкає за адресою АДРЕСА_1
м.т. 050-050-07-492,095-897-2730,
за ст. 130 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
22.08.2010 року о 22 год. 30 хв. у пгт. Щурово, по вул. Карла Маркса, водій ОСОБА_2 керував транспортним засобом марки Опель, державний номерний знак НОМЕР_1, в стані алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю з рота). Від проходження у встановленому порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння в наркологічному диспансері в присутності двох свідків та продути трубку «Контроль тверезості»відмовився, чим ОСОБА_2 порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху України, та скоїв адміністративне правопорушення передбачене ст.. 130 ч.1 КпАП України повторно протягом року, тим самим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 ч. 2 КпАП України.
Правопорушник у судовому засіданні вину за ст.. 130 ч.2 КпАП України визнав у повному обсязі.
Згідно протоколу серії АН1 № 111470 від 22.08.2010 року підтверджуються обставини, місце та час вчинення правопорушення /а.с.2/.
Постановою суду від 17.08.2010 року ОСОБА_2 був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КпАП України та підданий адміністративному стягненню у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами строком на один рік.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає факт скоєння ОСОБА_2 правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 2 КпАП України доведеним, а тому правопорушник підлягає притягненню до адміністративної відповідальності.
При призначенні міри адміністративного стягнення суддя враховує характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, який навчається, а також з метою виховання його в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як ним самим, так і іншими особами, вважає необхідним накласти на нього адміністративне стягнення у громадських робіт.
На підставі викладеного та керуючись ст. 130 ч. 2, ст. ст. 283-284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_2 за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 ч. 2 КпАП України та піддати адміністративному стягненню у вигляді громадських робіт строком на 60 годин (шістдесят годин).
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Донецької області через місцевий суд, який виніс постанову, або в порядку ст. 290 КпАП України.
Суддя: В. В. Мироненко