Справа № 2-7710/10
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12.11.2010 року
Ленінський районний суд м. Вінниці в складі
головуючого судді - Матохнюк Д.Б..
при секретарі - Коробці К.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про збільшення розміру аліментів,-
ВСТАНОВИВ:
В Ленінський районний суд м. Вінниці звернулася ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про збільшення розміру аліментів.
На адресу суду надійшла заява від позивача в якій вона просить залишити справу за її позовом без розгляду та повернути понесені нею при подачі судові витрати.
В судове засідання сторони не з’явилися хоча про день та час розгляду справи повідомлялися завчасно та належним чином, про причини своєї неявки суд не повідомили.
Відповідно до ч. 1 п. 5 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
У відповідності до п.4 ч.1 та ст. 83 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про повернення судового збору у разі залишення заяви без розгляду.
Згідно ст.8 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" - повернення держмита проводиться за умови, якщо заяву подано до відповідної установи , що справляє мито, протягом року з дня зарахування його до бюджету.
У відповідності до п.5 ч.2 ст.83 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про повернення судового збору та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у разі залишення заяви без розгляду з підстав визначених пунктами 1,2 і 8 статті 207 цього кодексу.
З огляду на зміст положень п.5 ч. 2 ст. 83, положень п.1, 2 і 8 ст. 207 ЦПК України та враховуючи підставу залишення вищезазначеного позову без розгляду суд, вважає, що оплачена позивачем сума витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи поверненню не підлягає, а тому заяву слід задовольнити частково та повернути ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 17 гривні.
На підставі викладеного та керуючись ст.. п.5 ч.1 ст. 207, ст. 83, 89, 209, 210 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про збільшення розміру аліментів - залишити без розгляду.
Повернути ОСОБА_1 судовий збір сплачений згідно квитанції № 6 від 26.10.2010 року в розмірі 17,00 (сімнадцять гривень 00 копійок).
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
СУДДЯ: