Судове рішення #11960791

                                                                       У Х В А Л А                                Справа №2-1037/10

                                                      І М Е Н Е М             У К Р А Ї Н И

      08 лютого  2010 року Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області в складі:


головуючого судді Рибакової В.В.

секретаря

за участю позивача               Затуливітер Н.В.

ОСОБА_3


розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Нікополі цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про стягнення боргу за договором позики, три проценти річних , інфляційних витрат , моральної шкоди , -                          

встановив :

     Позивач звернувся до суду з зазначеним позовом .

     У судовому засіданні від позивача надійшла заява про залишення без розгляду його позову в частині стягнення з відповідача на його користь три проценти річних , інфляційних витрат , моральної шкоди , яку він підтримав та просив задовольнити .  

     Згідно п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України , суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду , якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду .

     Суд вважає , що заява не суперечить закону та підлягає задоволенню .

      Керуючись  ст. 207  ЦПК України , -                                          

                                                        у х в а л и в  :  

     Позовну заяву   ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про стягнення боргу за договором позики, три проценти річних , інфляційних витрат , моральної шкоди в частині стягнення з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 три проценти річних , інфляційних витрат , моральної шкоди  - залишити без розгляду .

Роз’яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення позовної заяви без розгляду .

     Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області .

     Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

      Суддя:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація