Судове рішення #11965909

 Справа № 2-2317/10

РІШЕННЯ

І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И

( З А О Ч Н Е )

    01.11.2010 р. Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області у     складі:

                  головуючого – судді Горбенко С. А.

                  при секретарі – Голубковій Н.М.

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Первомайську цивільну справу за позовом КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАТИШОК» до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинку та прибудинкової території (квартплати) в сумі 1161 грн. 09 коп., -

        В С Т А Н О В И В :    

13.10.2010 р. позивач  звернувся до суду з вищезазначеним позовом до відповідачів, мотивуючи свої вимоги тим, що ОСОБА_1 є наймачем квартири АДРЕСА_1, ОСОБА_2 є членом його сім’ї (особистий рахунок НОМЕР_1). Відповідачі мешкають в будинку, який знаходиться на балансі КП «Затишок» та користуються послугами з утримання будинку та прибудинкової території. Відповідно до ст. 68 Житлового кодексу України, власник квартири (квартиронаймач) зобов’язаний своєчасно вносити квартирну плату (плату за утримання будинку) та плату за комунальні послуги. Однак відповідачі не сплачують нараховані по особистому рахунку платежі, чим порушують вищезазначені законодавчі та нормативні акти, внаслідок чого станом на 01.08.2010 р. утворилася заборгованість, яка складає 1161 грн. 09 коп. Нарахування сум за утримання будинку та прибудинкової території проводяться згідно із встановленими тарифами, затверджених рішенням Первомайської міської ради від 29.07.2008 р. № 7 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення, які надає комунальне підприємство «Затишок».  

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі та просив стягнути з відповідачів заборгованість в солідарному порядку в сумі 1161 грн. 09 коп.

Відповідачі в судове засідання не з’явилися, про час і місце судового розгляду справи були повідомлені своєчасно та у встановленому законом порядку, про що свідчить  розписки відповідачів про отримання ними судових повісток, повідомлення про причину неявки від них не надійшло.

Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному  розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Суд, заслухавши пояснення  представника позивача, проаналізувавши матеріали  справи, дійшов до наступного.

На підставі ст. 68 ЖК України, власник квартири (квартиронаймач) зобов»язаний своєчасно вносити квартирну плату (плату за утримання будинку) та плату за комунальні послуги.

Відповідно до ст. 64 ЖК України, члени сім’ї наймача, які проживають разом з ним, користуються нарівні з наймачем усіма правами і несуть усі обов’язки, що випливають з договору найму жилого приміщення.

 Судом встановлено, що відповідач ОСОБА_1 є наймачем квартири АДРЕСА_2, відповідачка ОСОБА_2 - член його сім’ї (а.с. 3).

Сума заборгованості станом на 01.08.2010 р. складає 1161 грн. 09 коп., що підтверджується випискою з лицевого рахунку (а.с. 4).

Аналізуючи викладене, суд вважає, що позовні вимоги КП «Затишок»  підлягають   задоволенню  в повному обсязі, шляхом стягнення з відповідачів в солідарному порядку 1161 грн. 09 коп.

Підстав для зменшення  розміру відшкодування шкоди  судом не встановлено.

На підставі ст. 88 ч. 1 ЦПК України, стороні на користь якої ухвалене  рішення, суд присуджує з другої сторони документально підтверджені  судові витрати, тому суд вважає за необхідне  стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «Затишок» в солідарному порядку витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, в розмірі 30 грн., які сплачені згідно платіжного доручення № 425 від 14.09.2010 року (а.с. 13) та судовий  збір,  в розмірі 51 грн. на користь держави, в солідарному порядку.

Керуючись ст. ст. 10, 60, 212, 213, 214, 215, 224, 226 ЦПК України суд,

В И Р І Ш И В :

Стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАТИШОК» (р/р 26004069801043 МФ ВАТ «Кредитромбанк», МФО 326007, код з ЄДРПОУ 35964661) заборгованість за послуги з утримання будинку та прибудинкової території (квартплати) станом на 01.08.2010 р. в сумі 1161 (одна тисяча сто шістдесят одна) грн. 09 коп. в солідарному порядку.

Стягнути  з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЖИТЛО» КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАТИШОК» (р/р 26004069801043 МФ ВАТ «Кредитромбанк», МФО 326007, код з ЄДРПОУ 35964661) витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, в розмірі 30 (тридцять) грн.

Стягнути  з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в солідарному порядку витрати по сплаті судового збору в розмірі  51 (п’ятдесят одна)  грн.  на користь держави.

За письмовою заявою ОСОБА_1 та ОСОБА_2, яка повинна бути подана протягом 10 днів з дня отримання копії заочного рішення, до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області, заочне рішення може бути переглянуте.  

Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку подання заяви про апеляційне оскарження до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської обл., якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано, а якщо було подано, то через 20 днів, в разі коли апеляційна скарга не була подана до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської обл.

На рішення може бути подана апеляційна скарга в апеляційний суд Миколаївської області, протягом  20 днів, після подачі протягом 10 днів заяви про апеляційне оскарження рішення до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області, з моменту проголошення, всіма учасниками процесу.

    СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація