Справа № 2-706/10
УХВАЛА
13 вересня 2010 року м. Генічеськ
Генічеський районний суд Херсонської області у складі:
головуючого судді Крапівіної О. П.
при секретарі Охонько Л. А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.
Позивач, повідомлена належним чином, без повідомлення причин своєї неявки, повторно – 26.07.2010, 16.08.2010, 13.09.2010 року – не з’явилася в судове засідання.
Відповідно до ч. 3 ст. 169 ЦПК України у разі повторної неявки в судове засідання позивача, повідомленого належним чином, без поважної причини або неповідомлення ним про причину повторної неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд залишає заяву без розгляду.
Керуючись ч. 3 ст. 169 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області шляхом подачі апеляційної скарги через Генічеський районний суд протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.
Суддя Генічеського
районного суду О. П. Крапівіна