Судове рішення #11970724

                                                                                                                 Справа № 2-4176/10

Р І Ш Е Н Н Я

  І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И      

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

18 серпня 2010 р. Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області в складі:


головуючого судді Рибакової В. В.

секретаря

за участю   позивача

                  відповідача                               Затуливітер Н.В.

ОСОБА_3

ОСОБА_4


розглянувши в попередньому судовому засіданні в м. Нікополі цивільну справу за позовом   ОСОБА_3 до ОСОБА_4  про розірвання шлюбу, -                              

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу, посилаючись на наступні обставини.

Він з 14.07.1993 року знаходиться з відповідачкою в зареєстрованому шлюбі, від якого вони мають  одну неповнолітню дитину: сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Спільне проживання з відповідачкою не склалось, шлюбні відносини припинені з квітня місяця 2010 року з причини зловживання відповідачем спиртних напоїв, подружньої зради, внаслідок чого вони втратили почуття любові та поваги один до одного. Примирення між ними неможливе. Майнового спору немає. Спільне господарство не ведеться. Просить шлюб розірвати. Дитина  проживає та залишиться проживати з позивачем.

Позивач у попередньому судовому засіданні позовні вимоги підтримав у повному обсязі та просив шлюб розірвати, витрати, пов’язані з розірванням шлюбу, покласти на нього, змінювати прізвище не бажає..

Відповідачка у попередньому судовому засіданні позов визнала, суду пояснила, що сім’я дійсно розпалася, примирення  між ними неможливе. Після розірвання шлюбу  змінювати прізвище на дошлюбне -  не бажає, залишити її прізвище як «ОСОБА_5».

Виходячи з наведеного, суд вважає , що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку , встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову .

Заслухавши позивача, відповідачку, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов на підставі ст. ст. 110, 112 СК України підлягає задоволенню.

У судовому засіданні встановлено, що сторони 14.07.1993 року зареєстрували шлюб (а.с. 3), від якого мають одну неповнолітню дитину: сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.4).  

Шлюбно-сімейні відносини припинені з  припинені з квітня місяця 2010 року з причини зловживання відповідачем спиртних напоїв, подружньої зради, внаслідок чого вони втратили почуття любові та поваги один до одного. Примирення між ними неможливе. Майнового спору немає. Спільне господарство не ведеться. Дитина  проживає та залишиться проживати з позивачем. Викладене знайшло своє підтвердження у судовому засіданні в поясненнях сторін.

Відповідач не виявила бажання  на зміну прізвища після розірвання шлюбу.

За таких обставин зберегти сім'ю неможливо, тому суд вважає, що шлюб необхідно розірвати.        

Керуючись ст.ст. 10, 60, 130, 174, 209, 212-215 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 СК України,  

ВИРІШИВ:

Позовну  заяву ОСОБА_3  -  задовольнити.

Шлюб, зареєстрований між  ОСОБА_3 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2  м/в ЗАГС м. Нікополь за актовим записом  № 715, від якого є одна неповнолітня дитина -  розірвати.

 Після розірвання шлюбу громадянину ОСОБА_3 прізвище залишити «ОСОБА_5», громадянці   ОСОБА_4 прізвище залишити «ОСОБА_5».

          На рішення може бути подана апеляція до апеляційного суду Дніпропетровської області потягом 10 днів   з дня проголошення рішення через Нікопольський міськрайонний суд.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація