Справа №2-364 2007 p.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 квітня 2007 року Новоазовський районний суд
Донецької області
у складі: головуючого судді Преснякової А.А.
при секретарі Мірошниченко Т.М.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Новоазовську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів,
встановив:
Позивачка 28.03.2007р. звернулася до суду з даним позовом вказуючи, що шлюб між сторонами зареєстровано 02.10.1993 р. виконкомом Самойлівської сільської ради Новоазовського району. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 р. народження та доньку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 р. народження. Шлюбні відносини припинені в 2005 році, оскільки відповідач зловживає алкогольними напоями, безпідставно принижує честь та гідність позивачки, матеріально родину не утримує. Просить шлюб розірвати, стягнути з відповідача аліменти на утримання дітей в розмірі 1/3 частки від заробітку щомісяця.
13.04.2007 року до суду надійшла заява від позивачки про відмову від позову в зв'язку зі смертю відповідача.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що судове рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при відмові від позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч. З ст. 174 ЦПК України у разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
На підставі викладеного, суд вважає, що заява позивачки підлягає задоволенню, провадження по справі підлягає закриттю, оскільки прийняття судом відмови позивачки від позову і закриття провадження у справі не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Керуючись ст. 130,174, 205 ч. 1 п.3 ЦПК України, суд
ухвалив :
Прийняти відмову від позову і закрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів.
На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Донецької області через Новоазовський районний суд протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яку може бути подано протягом п'яти днів з дня одержання ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.