Судове рішення #11972430

Справа № 2о - 246 / 07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 про задоволення заяви у зв’язку з її визнанням у попередньому судовому засіданні

19 листопада 2007 року Нижньогірський районний суд АР Крим в складі:

головуючої судді Кустової І. В.

при секретарі Коваленко Т.І.

розглянувши в попередньому відкритому судовому засіданні в пгт. Нижньогірський справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа Управління Пенсійного Фонду України у Нижньогірському районі АР Крим, про встановлення юридичного факту,

встановив:

Заявник просить суд встановити факт приналежності їй трудової книжки, яку видано 21. 08.1959 року общепитом Алти - Арикської райспоживспілки Ферганської області Узбекської РСР на ім’я ОСОБА_1, Архівної довідки № 580 від 14.01.2005 року, яку видано Архівом по особистому складу при Алтиарикському районі Фєрганськоїобласті Республіки Узбекістан на ім’я ОСОБА_1. Пенсійний Фонд запропонував їй довести належність усіх вказаних документів для ничислення пенсії, тому, що в них є помилки. Ці помилки вона не має можливості виправити іншим шляхом, крім суддівського, тому що вони допущені у іншої державі.

У судовому засіданні представник заявника просить суд задовольнити заяву, пославшись на викладене в неї.

Представник зацікавленої особи не заперечує проти задоволення данної заяви, пояснив, що у справі є всі належні докази обгрунтованності вимог заявника.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення по справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Вислухавши заявника, представникіа зацікавленої особи, дослідивши матеріали справи, суд знаходить вимоги обгрунтованими і підлягаючими задоволенню по підставах ст. 256 ЦПК України.

Згідно ст. 256 п. 6 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту приналежності правоустанавлівающих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце, час народження якого, вказані в документі не співпадають з прізвищем, ім’ям, по батькові, місцем і часом народження цієї особи, вказаним в свідоцтві про народження або паспорті.

Судом встановлено, що заявник відповідно до паспорта НОМЕР_1, виданного Нижньогірським РВ ГУ МВС України в Криму 28 квітня 2007 року має призвище ОСОБА_1.

Відомості про особу власника трудової книжки, яку видано 21. 08.1959 року общепитом Алти -Арикської райспоживспілки Ферганської області Узбекської РСРзбігаються з даними паспорта заявниці та свідоцтва про одруження 11 - ТЮ № 330485 від 28.06.1962 року, згідно якого заявниця зінила прізвище з ОСОБА_1 на ОСОБА_1.

Дані Архівної довідки № 580 від 14.01.2005 року, яку видано Архівом по особистому складу при Алтиарикському районі Фєрганськоїобласті Республіки Узбекістан збігаються з даними паспорта заявниці та трудової книжки заявника про роботу у 1984-1988 роках у общепиті Алти – Арикської райспоживспілки Ферганської області Узбекської РСР.

Аналіз змісту помилок, які допущено у вказаних документах дає підставу зробити висновок, що усі розбіжності допущено внаслідок неуважності посадових осіб, які їх заповнювали.

При таких обставинах факт, про який просить заявник, підлягає встановленню, він є юридичним, оскільки породжує правові наслідки - призначення пенсії. Іншого шляху, окрім судового, для вирішення цього питання у заявника немає.

Керуючись ст. ст. 60, 214, 215, 218, 223, 234, 256, 259 ЦПК України, суд

вирішив:

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Встановити факт приналежності ОСОБА_1 трудової книжки, яку видано 21. 08.1959 року общепитом Алти - Арикської райспоживспілки Ферганської області Узбекської РСР на ім’я ОСОБА_1, Архівної довідки № 580 від 14.01.2005 року, яку видано Архівом по особистому складу при Алтиарикському районі Фєрганськоїобласті Республіки Узбекістан на ім’я ОСОБА_1.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим у м. Феодосії через Нижньогірський райсуд шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація