Справа № 2н-3454/10
С У Д О В И Й Н А К А З
«15» листопада 2010 року місто Одеса
Малиновський районний суд м. Одеси в складі судді Дрішлюка А.І., розглянувши заяву ОСОБА_1, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Житлово – комунального експлуатаційного підприємства «Радіалка» ( 65005, м.Одеса, вул.Бугаївська, 48, свідоцтво №21037987), нарахованої але не виплаченої заробітної плати.
Згідно зі ст. 21 Закону України „Про оплату праці” працівник має право на оплату своєї праці відповідно до актів законодавства і колективного договору на підставі укладеного трудового договору. Оплата праці працівників здійснюється в першочерговому порядку. Всі інші платежі здійснюються власником або уповноваженим органом після виконання зобов’язань щодо оплати праці (ч.5 ст.97 КЗпП України).
Відповідно до ст. 116 КЗпП України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.
Керуючись ст.ст. 21, ч. 5 ст. 97, 116 КЗпП України, ст. 21 Закону України „Про оплату праці”, ст.ст. 95-103 ЦПК України -
Н А К А З У Ю :
Стягнути з Житлово – комунального експлуатаційного підприємства «Радіалка» ( 65005, м.Одеса, вул.Бугаївська, 48, свідоцтво №21037987) на користь ОСОБА_1, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, нараховану але не виплачену заробітну плату у розмірі 16941 (шістнадцять тисяч дев’ятсот сорок одна) грн..
Стягнути з Житлово – комунального експлуатаційного підприємства «Радіалка» ( 65005, м.Одеса, вул.Бугаївська, 48, свідоцтво №21037987) на користь держави судові витрати по сплаті - судового збору у розмірі 85 (вісімдесят п’ять) грн. та ІТЗ судового процесу у розмірі 30 грн. (тридцять грн.)
Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до статті 105 ЦПК України в разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).
Судовий наказ може бути пред’явлений до виконання протягом трьох років з наступного дня після набрання судовим наказом законної сили.
СУДДЯ А.І. Дрішлюк