Справа № 2-933/2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Про задоволення позову внаслідок його визнання у попередньому судовому засіданні
19 березня 2007 року, Овідіопольський районний суд Одеської області у складі: головуючого-судді Комлевій О.С при секретарі Гринчук Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в смт. Овідіополь цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів, -
ВСТАНОВИВ:
У березні 2007 року позивачка звернулася до суду з названим вище позовом, в якому зазначила, що 27 лютого 2007 року між нею та відповідачем, ОСОБА_2., відділом РАГСу Овідіопольського районного управління юстиції було розірвано шлюб, про що зроблено актовий запис №44.
Від шлюбу мають двох неповнолітніх дітей - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження.
Після розірвання шлюбу діти знаходяться на її утримані, відповідач, ОСОБА_2., ніякої участі в утриманні та вихованні дітей не приймає.
З цих підстав позивачка просила стягнути з відповідача на її користь на утримання дітей аліменти у розмірі 1/3 усіх видів заробітку відповідача, але не менше 30%. прожиткового мінімуму для осіб відповідного віку щомісячно, починаючи з дня народження дітей до їх повноліття.
Відповідач в судовому засіданні позов визнав в повному обсязі, про що свідчить письмова розписка у справі.(а.с. 12)
Відповідно до ч.4 ст.130 ЩІК України, при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього Кодексу.
Згідно з ч.4 ст.174 ЩІК України, у разі визнання відповідачем позову, суд за наявності для того законних підстав, ухвалює рішення про задоволення позову
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши письмові докази справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 180 Сімейного Кодексу України батьки забов'язані утримувати дитину до повноліття.
Відповідно до ч.2 ст.183 Сімейного Кодексу України якщо стягуються аліменти на двох і більше дітей, суд визначає єдину частку від заробітку матері, батька на їх утримання, яка буде стягуватись до досягнення найстаршою дитиною повнолітя.
Відповідно до ст.191 Сімейного Кодексу України аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред"явлення позову.
Як встановлено в судовому засіданні та підтверджується матерілами справи, 27 лютого 2007 року між позивачкою та відповідачем., відділом РАГСу Овідіопольського районного управління юстиції було розірвано шлюб, про що зроблено актовий запис №44., що підтверджується свідоцтвом про розірвання шлюбу серії НОМЕР_3від 01.03.2007 року. (ах. 3)
Відповідач, ОСОБА_2. є батьком ОСОБА_3., ІНФОРМАЦІЯ_1р.н. та ОСОБА_4., ІНФОРМАЦІЯ_2р.н., що підтверджується свідоцтвами про народження дітей серії НОМЕР_1та серії НОМЕР_2виданих Йосипівською сільською радою, Овідіопольського району Одеської області (а.с. 5,6 )
Відповідач працює, має постійний доход, тяжкими хворобами не страждає
Після розірвання шлюбу з позивачкою, відповідач ОСОБА_2. ніякої участі в утриманні дітей не приймає.
Керуючись ст.ст. 130,174 ЦПК України, ст.ст. 180, 183,191 Сімейного Кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1- задовільнити.
Стягнути з ОСОБА_2, який народився ІНФОРМАЦІЯ_3року, уроженця Російській Федерації, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4року народження на утримання дітей-ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1р.н. та ОСОБА_4., ІНФОРМАЦІЯ_2року народження аліменти в розмірі 1/3 частини усіх видів його місячного заробітку, але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку помісячно, починаючи з 02.03.2007 року і до досягнення повноліття старшою дитиною.
Стягнути на користь держави з ОСОБА_2судовий збір у вигляді державного мита у розмірі 51 грн. та 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи .
Допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення аліментів в межах платежу за один місяць.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Одеської області шляхом подачі заяви про оскарження до Овідіопольського районного суду Одеської області протягом 10 днів з дня його оголошення і наступної подачі апеляційної скарги протягом 20 днів з дня подачі заяви про оскарження.