Судове рішення #1204896
Справа № 2-701/2007 року

Справа № 2-701/2007 року

 

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

 

„15" березня 2007 р.                                                       смт.Овідіополь

Овідіопольський районний суд Одеської області у складі:

Головуючого-судді Комлевой О.С.

При секретарі Гринчук Л.М.

За участю позивачки ОСОБА_1.

Розглянувши у відкритому судовому засідання, в залі суду, в смт.Овідіополь, цивільну справу за позовом

ОСОБА_1до ОСОБА_2

"Про розірвання шлюбу"

 

ВСТАНОВИВ

 

У січні 2007 року позивачка звернулася до суду з вказаним вище позовом до відповідача, в якому зазначила, що 12.02.1997 року між нею та відповідачем, ОСОБА_2. відділом реєстрації актів громадського стану Овідіопольського району Одеської області був зареєстрований шлюб, актовий запис № 9.

Шлюб у позивачки перший. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р.н.

В судовому засіданні позивачка зазначила, що спільне життя з відповідачем не склалося, вони перестали розуміти одне одного, відповідач погано ставиться до сім'ї, постійно зловживає алкогольними напоями.

На теперішній час більше ніж 6 місяців вони не проживають однією сім'єю, спільного господарства не ведуть, строк для примирення позивачка просить не надавати.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала, та просила шлюб між нею та відповідачем розірвати, неповнолітню дитину, сина ОСОБА_3, 2002 р.н. залишити її на виховання.

В судове засідання відповідач не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про час та місце слухання справи (а.с. 12).

Зі згоди позивача, суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає вимогам ст.224 ЦПК України

Відповідно до ст.109 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушенні їхні особисті та майнові права, а також права їхніх дітей.

Відповідно до ст.110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.

Відповідно до ст.112 СК України суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Як встановлено судом, 12.02.1997 року, між позивачкою та відповідачем був укладений шлюб, який був зареєстрований відділом реєстрації актів громадського стану Овідіопольського району Одеської області, актовий запис № 9 (а.с. 4).

Від шлюбу сторони мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р.н. (а.с. 5).

Сторони не проживають однією сім'єю вже понад 6 місяців, спільного господарства не ведуть, ніяким мір для примирення не приймають.

При наявності даних обставин, суд вважає, що позов підлягає задоволенню. Керуючись ст.224-226 ЦПК України, ст.ст. 109,110,112 СК України, суд,-

 

ВИРІШИВ

 

Позов ОСОБА_1до ОСОБА_2 "Про розірвання шлюбу" - задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2р.н. та ОСОБА_1(прізвище до шлюбу - ІНФОРМАЦІЯ_3), ІНФОРМАЦІЯ_3р.н., який був зареєстрований відділом реєстрації актів громадського стану Овідіопольського району Одеської області, актовий запис № 9. - розірвати.

Сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1р.н. - залишити на виховання матері - ОСОБА_1.

Стягнути при реєстрації розірвання шлюбу в відділі РАГС з ОСОБА_2., держмито в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян, а ОСОБА_1. від сплати держмита-звільнити.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Одеської області шляхом подачі заяв про оскарження до Овідіопольського районного суду Одеської області протягом 10 днів з дня його оголошення і наступної подачі апеляційної скарги протягом 20 днів з дня подачі заяви про оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданої протягом десяти днів з дня отримання його копії

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація