Справа № 3- 3035
за 2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 жовтня 2010 р.
Суддя Стахановського міського суду Луганської області ШАРГАРОВСЬКА В.І.,
розглянувши матеріали, які надійшли із Стахановського МВ УМВС в Луганській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, прож. АДРЕСА_1
за ч.1 ст. 44 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі КУпАП),-
В С Т А Н О В И В :
Відповідно до адміністративного протоколу ЛГ № 902060 від 22.07.2010 р. ОСОБА_1 16.07.2010 р. о 12.30 г. між будинками № 5 «а» та № 13 по вул. К. Лібкнехта в м. Стаханові зберігав одноразовий медичний шприц з рідиною темного кольору.
На початку розгляду адміністративної справи ОСОБА_1 суду повідомив, що з протоколом не згодний. Одноразовий шприц при собі не зберігав, адміністративного протоколу не бачив, його не підписував. Після пояснень свідка та перегляду відеозапису, вину в правопорушенні, яке йому інкримінується, визнав і суду повідомив, що він дійсно, 16.07.2010 р. о 12.30 г. між будинками № 5 «а» та № 13 був затриманий працівниками міліції і під час його особистого огляду у нього був вилучений медичний одноразовий шприц з наркотичною рідиною, який він зберігав для особистих потреб. Одноразовий шприц з рідиною він знайшов неподалік від будинку № 5 «а» по вул. К.Лібкнехта в м. Стаханові і взяв собі, щоб використати в майбутньому для ін’єкції. Відносно нього було складено адміністративний протокол, з яким він був ознайомлений і підписав його.
Свідок ОСОБА_2 суду повідомив, що 16.07.2010 р., приблизно о 12.30 г. між будинками № 5 «а» та № 13 по вул. К.Лібкнехта в м. Стаханові він, під час несення служби затримав гр. ОСОБА_1 у якого, під час особистого огляду був вилучений одноразовий медичний шприц з рідиною темного кольору, яка відповідно до довідки спеціаліста виявилася наркотичним засобом - ацетільованим опієм, вагою 0,0326 гр. Процес огляду ОСОБА_1 було знято на відео, яке надано до суду.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1, пояснення свідка, переглянувши відеозапис та вивчивши матеріали адміністративної справи приходжу до висновку, що ОСОБА_1 зберігаючи при собі наркотичний засіб – ацетільований опій для особистого застосування у кількості 0, 0326 гр., здійснив незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту, тобто вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 44 КУпАП.
Обставин, які обтяжують чи пом’якшують відповідальність ОСОБА_1, передбачених ст.ст. 34, 35 КУпАП, не вбачається.
24.07.2010 р. за фактом вилучення у ОСОБА_1 одноразового медичного шприцу з наркотичною рідиною, Стахановським МВ УМВС України в Луганській області було відмовлено в порушенні кримінальної справи на підставі ст.6 п.2 КПК України.
До Стахановського міського суду Луганської області адміністративна справа надійшла 21.08.2010 р. Правопорушник доставлений до суду для розгляду адміністративної справи не був.
Відповідно до ч.3 ст. 38 КУпАП, у разі відмови в порушенні кримінальної справи або закриття кримінальної справи, але при наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи.
Враховуючи, що на час розгляду адміністративної справи пройшов місячний строк, передбачений діючим законодавством, для накладання адміністративного стягнення в разі відмови в порушенні кримінальної справи при наявності в діях правопорушника ознак адміністративного правопорушення, вважаю за необхідне провадження по справі закрити.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 34, 35, 38, 44 ч.1, 284 ч.1 п.3, ст. 287 ч.2, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
П О С Т А Н О В И В :
Закрити провадження по адміністративній справі відносно ОСОБА_1.
Постанова може бути оскаржена шляхом подання до апеляційної скарги чи внесення протесту прокурора до Апеляційного суду Луганської області через Стахановський міський суд Луганської області.
Суддя Шаргаровська В.І.