Справа №3-3166/10
П О С Т А Н О В А
Іменем України
“ 23 ” листопада 2010 року м. Овруч
Суддя Овруцького районного суду Житомирської області Білоусенко І.В. розглянув матеріали, які надійшли з Овруцького РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає в с. Селище Овруцького району, працює директором ПП „Мирт”,
за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
“ 6 ” липня 2010 року о 15 год. 00 хв. в с. Селище Овруцького району, гр. ОСОБА_1, перебуваючи на посаді директора ПП „Мирт”, здійснював розпиловку деревини без дозволу пожежного нагляду, чим скоїв адміністративне правопорушення.
Враховуючи той факт, що на момент розгляду справи в суді строк притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 закінчився, дану справу слід провадженням закрити.
Керуючись ст.ст. 38, 221, 284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
ПО С Т А Н О В И В:
Справу відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 164 КУпАП закрити за минуванням строку притягнення до адміністративної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Овруцький районний суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: