Судове рішення #12111367

Справа № 2-4441/10

               

У Х В А Л А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

01 листопада 2010 року  суддя Дніпровського районного суду м. Києва Яровенко Н.О., розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства Всеукраїнський ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

в с т а н о в и в:

    В провадження Дніпровського районного суду м. Києва надійшла позовна заява Публічного акціонерного товариства Всеукраїнський ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

З відповіді на запит суду (а.с.5) вбачається, що відповідач зареєстрований у встановленому порядку за адресою: АДРЕСА_1.

    Відповідно до ч. 1 ст. 109 ЦПК України, позови до  фізичної  особи  пред'являються  в  суд  за зареєстрованим у встановленому законом порядку  місцем  її проживання  або  за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.

    Відповідно до ст. 115 ЦПК України, якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачу для подання до належного суду.

    Отже, відповідач зареєстрований не в Дніпровському районі м. Києва, а тому справа не підсудна Дніпровському районному суду м. Києва, а позивачу слід звернутися до суду за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем  проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем перебування відповідача.

    Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 109, 115, 121 ЦПК України, -

у х в а л и в :

    Повернути позовну заяву Публічного акціонерного товариства Всеукраїнський ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором позивачу для подання до належного суду.

    Роз’яснити позивачу, що він має право звернутись з позовом до суду за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем перебування відповідача.

До суду може бути подана апеляційна скарга на ухвалу суду протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали, а особами, які не були присутні при її оголошенні протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя                            

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація